Bazen Ks de modların görevlerini iyi yapamadığını düşünüyorum ?

Bazen ama sürekli değil.Belkide sorulara cevap yetiştirmekten olabilir veya bolca verilen cevaplar,açılan sorulara yetişememekten kaynaklı gözden kaçma da olabilir.

Siz de aynısı defalarca açılan konuyu şikayet ettiğinizde, başka durumlardaki şikayetleriniz karşılıksız kalıyor mu böyle düşündüğünüz oluyor mu?

Güncellemeler:
Benim tecrübe edindiğim şikayet sisteminden daha farklı sanırım.Bu durumda özelden modlara ulaşmak en hızlı ve doğru çözüm.İlginize teşekkür ederim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Linkle moda mesaj at.Şikayet ete tıkladıkların modlara değil yönetime gider.Yönetimin görmesini bekler durursun.

0|0
    0|0
  • mesaj at gördüğünü şikayet et yönetim hemen kaldırmıyor tabi

0|0
    0|0
  • gecen öyle bir durumda modlardan birine mesaj attım. yardımcı oldu sagolsun. direk mesaj at.

0|0
    0|0
  • Hakaret tartışma cart curt varsa modların mesaj alımları çoğunun açık onlara link at.

0|0
    0|0
  • ben şu anada dek hangi soruyu veya cevabı sikayet etti isem o soru veya cevap kalktı o yuzden ben iyi yaptıklarını dusunuyorum ama belli kriterleri olabilir ben genelde kadın düsmanlıgı olan hakaret icerikli kücümseyici olanları sikayet ettim ve birkacda 18 yas altı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle güncellemene katılıyorum, Sitedeki moderatörlere; rahatsız olduğun paylaşımı şikayet butonundan şikayet ettikten sonra mesaj olarak ve paylaşımın bulunduğu linki atarak daha hızlı çözüme ulaşabilirsin. Çünkü şikayet edilen paylaşımları henüz biz göremiyoruz. Sadece gözümüze çarpan site kurallarına aykırı paylaşımları kaldırıyoruz.

0|0
    0|0
  • bu işler kısmet meselesi yöneticinin görmesi önemli din kardeşim

0|1
    0|0
  • Ordu siteye el koymalı

0|0
    0|0
  • ciddi düzeyde bir sorun olduğunu düşünmüyorum bir internet sitesinden,üyelerinden,modlarından ne bekliyoruz ki alt tarafı sanal ortam fikirlerini paylaş geç takılma fazla

0|1
    0|0
  • eskiden daha kötüydü bence durum şimdi biraz daha iyi

0|0
    0|0
  • İhtilal mi gelse siteye ne yapsak bilemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...