Basenlerden şikayetçiyim?

Arkadaşlar şimdi benim ölçülerim 85-65-91 boyumda 155 yanlız sıkıntı şu ki basenim var 49kiloyum vücuduma yapışan bir elbise giydiğimde kalçalarımı çok büyük görüyorum ya önden kıvrım falan hoş görünüyor ama sanki arkadan koca popolu gibi hatta sankisi yok baya öyle nasıl düzelteceğim böylemi kalmalı ölçü bir yazarsanız sevinirim birde bacaklarımdan şikayetçiyim şimdi önden falan çok aşırı kalın değil göze batmıyor falat yandan bakınca bacağımın ön kısmı çok şişik gibi böyle baya önde ve hani acaba kasmı diye düşünüyorum çünkü ele yağ gelmiyor eğer kassa ben bunu nasıl yok etcem kas değilse bu şişikliği nasıl yok edebilirim yardım edin

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence çok çekici bişey. yani seksi hiç karışma ama yok küçülsün diyosansa çikolatayı kes. ebru şallının basen eritme videolarını izle :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• E yani orantili vucut var sende vucudunu saran giysiler giydiginde kalca gogus basen belirginlesir bu vucudunun ozelligi budur zaten, bence ya giyimle ilgili sorunun var ya da dikkat cekmek ve disaridan bakislar seni rahatsiz ediyor

0|0
    0|0
  • Mezdeke faydalıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim de basenlerim çıktı ya :( Acil spora başlamam şart.

0|0
    0|0
  • boyundan dolayı öyle duruyo olabılırmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...