Sneijder galatasarayımızda mutlu olur mu?

Sneijderin gelmesıyle tüm taraftar arkadaslarımızın mutlulugunu paylaşıyorum.. Sizce onu mutlu edebilirmiyiz yada o bizi edebilirmi? Tersini düşünmek dahi istemiyorum..İşleri inş rast gider..

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan GS'ın mutlu olması Sneijder'in değil. Takım > futbolcu.

1|1
    0|2
    • Noktaş atış +]

• ee zorla vermıyorlarki.. sonucta sneijder yalvarmadı ne olur geleyım dıye..:d kaldıki o kadar bekletti.. oyuncu bu gelir yada gelmez..

• Tamam siz onu sevin hep, okşayın o zaman. Ürküp kaçmasın. Hey Allah'ım ya. :D

Erkekler Ne Diyor 25

• parasını verirseniz tabi mutlu olur. sizide ihya eder

0|2
    0|0
  • önemli olan Terimin yaklasimi eger Terim ona karsi tavir alirsa isi zor.Takim sisteminin degismesi gerekiyor.Bakalim neler olucak

0|0
    0|0
  • Ben bir BJK'li olarak Butun GS'lilerden ozur dilerim...ortalarda baya alay ettim ilk zamanlar. Gelmez falan dedim "CinCon alsa alsa cayci Dursun'u alir" falan dedim. Fanatik gazetesinde yok alay edici yorumlar yazdim. O yuzden tekrar her GS'liden ve her Futbol severden tekrar ozur dilerim. Bravo ne ettiniz ettiniz aldiniz Adami...Insallah GS'ye ve TR'ye hayirli olur. Selametle :D

0|0
    0|0
  • profesyonel futbolcu .. adı üstünde bu işten para kazanıyor aldığı para da gayet güzel .. şimdi bizi mutlu etme sırası onda ..

0|0
    0|0
  • kardeş önemli olan o değil önemli olan galatasaray taraftarı mutlu olur mu . bunlar zengin umursamaz kimseyi. maaşından para ayırıp da forma alan taraftar mutlu olsun

0|0
    0|0
  • son dakika izdihmda ezilmiş ayağı kırılmış öyle diyo 8 ay yok

0|0
    0|0
  • bence mutlu olur bizim takımımız güzlü ve kaliteli bi takım. avrupada çok ünlü bir takım .. :) umarım herşey daha güzel olur .

0|0
    0|1
  • GalataSaray ı seçipde mutsuz olanı görmedim :DD

0|1
    0|0
  • Mutlu derken? Bizi mutlu edecek ki kendisi de mutlu olsun. Babamızın hayrına gelmedi parasıyla geldi;)

0|0
    0|0
  • bence olmaz gibime geliyor inşallah olur tabikide çünkü bu kadar malitele alınan bir futbolcu diğer takım arkadasları tarafında yadırganıcak ve ötelenecek

0|0
    0|0
  • inş. olucak

0|0
    0|0
  • işte türk futbolu burda yanlışı yapıyor. takım oyuncuyu değil oyuncu takımı mutlu etmeli.

0|1
    0|0
    • bence ıkısıde.. fatıh hoca bı zamanlar gs cok mutlu etmıstı.. ama klup onu uzmustu.. buda tersı bır ornek..

• umutluyum ben her ıkı tarafda mutlu olur Inşallah

0|0
    0|0
  • yıllık 6 milyon euro (yaklaşık 15 milyon lira) bana verseler ben dünyanın en mutlu adamı olurdum

0|0
    0|0
  • o parayı ben alsam bende mutlu olurum asıl konu başarılı olur mu?

0|1
    0|0
  • Olmasada olurrrrr diye bir şarkı vardı o geldı aklıma. Olur ya nıye olmasın.

0|0
    0|0
  • Bi zahmet mutlu olsun dünyanın parasını alacak

0|1
    0|0
  • İnşallah olur...

0|0
    0|0
  • Interden kovuldu galatasaraya geldi. Çürüğe çıkmış tipleri bu kadar istemenizi pek anlamıyorum.

0|0
    0|1
  • O paraya mutlu olmama gibi bir lüksü yok onun :)

0|0
    0|0
  • adam paranın gözüne vurmuş o mutlu olmasın da kim mutlu olsun

0|0
    0|0
  • güzel oynarsa tabı :)

0|0
    0|0
  • bence olur. eğer şampiyonlar liginde ilerlersek daha bir alışır takıma.

0|0
    0|0
  • mutluluğunu bilmem ama afedersiniz ama ins götü kalkmaz.

0|0
    0|0
  • Derbiye yetişsin de, kartal parçalasın onu.

0|0
    0|1
    • hhaha tabi.. oynatmayız daha merak etme.. bır soluk alsın adam.. yol yorgunu:D

Kızlar Ne Diyor 7

• 3,5 yıl bizde Mutlu etsin bizi , mutlu edelim onu

mantık basit hocam :)

0|0
    0|0
  • tabiki karşılıklı mutlu olacağız :) eminim hangi yabancı bizden memnun olmadan gitti ki :)

0|0
    0|0
  • İyilik olsun diye gelmiyor nihayetinde. Takıma yaramazsa mutsuz olsun farketmez. Adam olsun canımızı sıkmasın.

0|1
    0|2
  • Olur olur Fatih Hoca mutsuz olmasına izin vermez :D

0|0
    0|0
  • Sen ne düşünceli kızsın böyle:) O kadar para veriyorlar. Ha bi de mutlu etmeliler mi. O bizim işimiz değil

0|0
    0|0
  • mutluluktan uçar

0|0
    0|0
  • link Çok şekkeeer yaa :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...