Galatasaray bu kadar parayı nerden buluyor ?

galatasaray bu kadar parayı nerden buluyor ? sneijder geldi daha bir transfer yapacaklarmış sol kanata. birini mi satacaklar bu kadar para nerden geldi bir anda ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fener sağolsun onların sayasinde Sneijderi aldık Galatasaray geçen sezon şampiypnluktan 100 milyon TL Gelir elde etti Cl ligindende 28 milyon Euro geldi şu ana kadar 10-15 milyon veripte oyuncu almadık sadece Amrabattan biraz kazık yeedik o kadar Selçuk bedavaya geldi Muslera,Eboue,Melo,Burak değerlerinin altında bir fiyata alındı Yönetimin doğru transfer poitikası

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bi galatasaraylı olarak şu anki kulüp başkanımızın gayet mantıklı kararlar vediğini ve iyi bir iş adamı oldugunu biliyorum.. evet kulup olarak sıkıntılı dönemlerimiz oldu

ama şu anki gelir kaynagı şampiyonlar ligi

Fenerbahçe’nin elenmesiyle yayın havuzu gelirini tek başına sahip olduk. Bu rakamın yaklaşık 15 milyon euro oldugunu biliyorum.

Şampiyonlar ligi kulübe 40-45 milyon euro civarında katkısı olacağını öngörüyor. Ayak bastı parası, yayın havuzu, maçlara verilen galibiyet primlerinin yanı sıra, maç hasılatı ve resmi ürün gelirlerinin de tavan yapacağı düşünülüyor

0|2
    0|2
  • 0|1
    0|1
  • fener elenince şampiyonlar liginden para bize kaldı

2|2
    1|1
  • galatasaray marka

1|1
    1|1
  • Ünal Aysal Belçikadaki enerji şirketi Unit Gas'ın Sadece Gebzede yaptığı yatırımın değeri 1 milyar dolar.Artık siz hesap edin Unit Gas'ın toplam değerinin kaç milyar dolar olduğunu.Arkadaşlar ,kısacası Galatasaray başkanı bir dolar milyarderi. Snijder in 7,5 milyon euroluk bonservis ücreti adamın elinin kiri.Boşunamı dediler Galatasaray ın Abramoviç i diye

2|3
    0|1
    • soruyu soran arkadaş bu cevabı en iyi seç hak bu kızndır +1

• teşekkür ederim pudra

• Fatih terim götünden cikarmistir parayi .d

0|2
    4|5

Erkekler Ne Diyor 10

• Ünal Aysalda para cok sanirim.Sonumuzun besiktas gibi olucagindan endiseliyim.onlarda cok para sactilar sonra borc ödemekten bir hal oldular.

Sonumuz hayirli olsun pek ic acici durmuyor.

0|0
    0|0
  • geçtiğimiz sezon ligi şampiyon tamamladın yayın gelirleri ile birlikte 70 milyon lira gelir elde ettik bu sezon şampiyonlar ligindesin ve son 16 ya kalmışsın yayın gelirleri ile birlikte 25 bin euro gelir geliyor. bununla kalmıyor kombine ve loca satışları gs store gelirleri ve diğer tüm markaların gelirleri gs sadece bir spor klübü değilki sigortası var interneti var bankalardan gelirleri var yani bunların muhasebesini bende yapamam tabikide ama sonuç itibari ile başarı varsa gelirde var buna oranla transferde var ;)

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal iyi bir iş adamı. İyi hesap biliyor;)

2|2
    1|0
  • şampiyonluk geliri, yayın geliri, şampiyonlar ligi havuz gelirleri, kombine+loca v.s v.s 50 milyon euro yu geçiyor zaten

1|1
    0|0
    • Fenerin elenmesiyle gelen parayla beraber o saydığınız kalemlerin toplamı tam 76 milyon euro.Kısacası cim bom çalışıp başarılı olup kazanıyor

• aynen ALLAH nazar değdirmesin

• "Tirajik" sorunuzun cevabını veriyor iyi bakın :D

0|0
    0|0
  • Para Babası Unal Aysalımız var ondan gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum bu takımların gelir-giderlerini borçlarını acaba nasıl?

0|0
    0|0
  • şike yapıyoruz şikeee :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşdaki gibi bir durum varsa fazla uzun sürmez beşiktaş gibi olabilirler

0|0
    0|0
    • Galatasaray borçlarını takip etmiyorsunuz galiba. Geçen sezon başında o kadar transfer yapılmasına rağmen Galatasaray borcu hatrı sayılır şekilde azaldı. BJK durumuna düşmez Galatasaray bu yönetim varken.

• devletin parası ile bedavadan stad yaptıran degil mi galatasaray

1|0
    4|5
    • Cahilce konuşma

• beleşçi değiliz sayın kaptan magara adamı , akıllıyız sadece , ve yine söylüyorum kimse , heleki bu devirde babasının hayrına bişe yapmazz ,

• neyin vergisi .. bu neyin kafasıı ... ekmekten vergi alınıp , pırlantadan vergi alınmayan bu ülkede ne hakkından bahsediyorsun...

senin hakkın varsa helal olmasın

Yükleniyor...