Kankası birden hadi siz de sevgili olsanıza dedi. O ise geveledi sonra yok canım dedi. Sizce hiç umut yok mu?

Benim en yakın kız arkadaşımın bir sevgilisi var.Bu sevgilisininde bir kankası var.Kankası ile bugün tanıştım.Daha ilk tanışma olmasına rağmen iyi biri gibi gözüktü gözüme.Zaten o çocukla aynı üni.delermiş.Hukuk okuyor ikiside.Neyse o telefona bakarken ben gözlerin çok güzelmiş dedim (gerçekten yemyeşil gözleri var göz-kaş yapısı çok güzel.) Kafasını kaldırdı teşekkür ederim dedi yine telefona gömdü başını.Kankasıda hiç beklenmedik bir anda sizde sevgili olsanıza işte hem çokta yakışırsınız e bide yanımızda sap sap dolaşmazsınız dediÇocuk kafasını kaldırdı bana baktı bende ona bakıyordum sessizlik oldu ben ondan cevap bekliyordum ufacık bir umut verseydi olur falan diyecektim ama bi süre baktı sonra ıımm falan dedi sonrada yok canım hayır dedi.Bende o öyle deyince yok falan dedim.Konu kapandı.Sizce bundan sonra hiç şansım yok mu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• :D ben derimki kendini ağırdan sat, bir bayan bir erkeğin peşinden asla ve asla koşmamalı, görüşmeleriniz devam eder ise sana o bakışı yetmişdir onun kendiliğinden olur inşallah kardeşim.. :) merak etme.. ama dediğim gibi hukukçu ise hele, ağır başlı ol her zaman kazanırsın. ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Umutlandırmak gibi olmasın ama çocuk biraz da çekindiğinden yani senin tepkinden korktuğu için öyle demiş olabilir.Bu umutsuzluk değil tabi.Bundan sonra da karşılaşırsanız konu açılmışken bir şeyleri belli eder :) Biraz sabırlı olman gerekiyor bu durumda.

0|0
    0|0
  • Ha tamam dese sen de tamam diycen yani:D ne desin çocuk en doğal tepkiyi vermiş

0|0
    0|0
  • Bu iş biraz dallas dizisi gibi olmuş.

0|0
    1|1
  • Yakında arkadaşının sevgilisi hadi el ele tutuşup doktorculuk oynayalım deyiverirse hiç beklenmedik bir anda şaşırma :)

0|0
    0|0
  • Sen tabi dünden razı olduğun için herif havaya girdi..Seni beğendiğini sanmıyorum lady saygılar..

0|0
    0|0
  • Bence umut var oda senden cevap beklemiş gibi.

0|0
    0|0
  • yakında sizin iş olur çöp çatanlar aslında iyi organize olmuşlar

0|0
    0|0
  • bi erkek ne kadar utangaçta olsa bependiği hatun karşında hele hele böyle bi pas gelicek bir şekilde ışık yakardı. telefonu ile çok oynuyosa ilgisi zaten sende değilmiş. belliki sıkılmış ortamdan. bizımla değılsın yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Offf cocuktan bahsettinya yesil goz flan hmmm :).

Sansin olmazmi tabiki sansin hala var :) merak etme olur birseyler yakkinda.

0|0
    0|0
  • ya seni begenmedi yada cekindi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...