Mesajı aldım galiba yanılıyor muyum?

Birinden hoşlanıyorum ama bizimki olmayacak bir iş risk almamak lazım diye duygularımı yenmek için mücadele ediyorum. bu yüzden aramızdaki 8 yaş farkı dillendirip abim yerine koyuyorum seni dedim birkaç kere.çok hızlı yaşayan ve çapkın bir adam. bugün şubatın ikinci haftası bir şehre gideceğimi söyledim.sebebini sordu.sevgililer günü için mi dedi.bu konuşmadan saatler sonra muhabbeti o şehre getirdi.meğer o şehirde benden de küçük olan üniversite öğrencisi sevgilisi varmış.daha önce özelini anlatmayan adam bunu sana söylemeyecektim ama yeri geldi söylüyorum üni. öğrencisi sevgilim var dedi.bu konu üzerinden o şehri,üniversiteyi ve kadın erkek ilişkilerini konuştuk. sık sık gidiyorum oraya dedi.kadınından ne beklediğini,bir kadında nelere dikkat ettiğini söyledi.bu neydi şimdi.planlı bir konuşmayla genç sevgilisi olduğunu ondan uzak durmam gerektiği mesajını mı verdi.yoksa bir anlamı yok mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• o kafada bi erkek, bi ilişkisi bile olsa, hoşuna giden bi kıza benden uzak dur mesajı vermez. demem o ki sana anlattıkları benden uzak dur anlamına gelmiyor

0|0
    0|0
    • o zaman umrunda değilim yani hiçbir anlamı yok öylesine sohbetti bizimkisi tesadüfen gelişen bir sohbet. sevgilisi olduğu halde benden de hoşlanıyorsa neden ilişkisini deşifre etsin?

• aşkından ölsem de kaldı ki yalnızca hoşlanıyorum korkarım böyle bir işe kalkışmaya sadece çözmeye çalışıyorum olanı biteni ve ondaki yerimi.kadınca bir merak işte :)

• çok gördüm öyle sadece merak diyen kızları :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzak durman sinyalini değil sende o yolun yolcusuysan bil hiç başka şehirlere gitmene gerek yok demek istemiş.

0|0
    0|0
  • Dedi ki : "Küçük yaşta sevgilim var bak onunla nasıl ilgileniyor ve yanında oluyorum.Kadınlardan beklentimi ve nasıl olmasını anlattığımda da bir düşün bakalım sende onlar var mı ? ve zamanı gelince bişeyler olur mu ?"

0|0
    0|0
    • ama garip bir çelişki değil mi sevgilim var diyen adama yaklaşılmaz ki :(

• Sen yaklaşamazsın zaten :) O seni ne kadar biliyor bilmiyorum ama bir erkeğin istediği kadını anlatması genelde bir istektir. Bu sanki etrafımda yok ama sen olabilirsin mesajıdır. Günümüzde sevgililer bile ciddi ve ciddi olmayan olarak ayrılıyor birde bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

• bence derdi sevişmek

1|0
    0|0
  • bence tamamen benden uzak dur yoksa uzulen sen olursun demek ıstemıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hızlı yaşıyor, çapkın, yaşlı ve sevgilisi var, adam gel koyunma gir dese bile kaçarak uzaklaşman lazım, aksi takdirde adamın yedek lastiği olacaksın.

0|0
    0|0
    • :) yok saydıkların çok kötü özellikler ama onun kötü biri olmadığına eminim çapkın ama aldatmaz beraber olduğu kadını. şimdiki sevgilisine de çok değer verdiğini söyledi. uzaktaki genç sevgilisi ile bu yaz evlenmek istiyormuş.ama samimi mi bilmiyorum.

• o zaman adamın aklını karıştırarak kötülük eden insan sen olmamalı, efendi bir şekilde rolün olmayan sahneden çekilmelisin

• bence bu adamdan uzak dur sana hayir gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...