Hergün spor yapmak?

öncelikle kilolu değilim lakin hem formda kalmak, hem sağlık, hemde sıkı vücut için basit ısınma haraketleri ve 3 gün (pazartesi,çarşamba, cuma) ip atlamaya başladım. Yaklaşık 15 ve 20dk içinde 100 ün üstünde atlıyorum, her seferinde artıyor fakat bunu hergün yapanlar var, ama diyetisyenlar haftada 3 gün tavsiye ediyor , kasların dinlenmesi açısından, gelişiminden dolayı bide kalınlaşmak istemiyorum sadece sıkılaşmak konu ile ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• spor salonuna gitmeden o aletleri yapmadna kalışlaşmazsın merak etme.. Sadece formunu korursun bide vücudun sıkılaşır.. O haretlerden bir zarar gelmez sana..

1|0
    0|0
  • Bende bir ara spor yapardım. Yaklaşık 12 sene takımlarda basketbol oynadım. Haftalık 7000 küsür ip atlardım. 2 sene önce jübile yaptım. Vücudum nerdeyse yarı yarıya düştü. Spor iyidir yap hergün yap. Sıkılaşmak açısından da konuşacak olursam. Örnek veriyorum ağırlık kaldıracaksın ilk gün 5 le başladıysan ikinci gün 3 e dönme hep ileri git

1|0
    0|0
    • basketbol geçmişim var şu an yoğunum sevdiğim için yüzmeye yıllık üyelik falan düşünüyorum ama oda kalınlaştırıyor diyorlar :/

• aerobik bilgim var sertifikamı almaya fırsat bulamamıştım ama hareketleri biliyorum kalınlaşmadan sıkılaşmaya etkisi oluyor sanırım

• Kendi bildiklerin yanında youtube'da da bu tür videolar var yardım alabilirsin

• haftada 3 iyidir kasların dinlenme süresi denilen bir durum var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...