Boy uzar anladik da kisalir mi?

Bundan 2 3 yil once fizigim cok guzeldi zayiftim boyum 168 di simdi kilo aldim boyum 166 boyle bise mumkunmu yoksa yanlis mi olcmusumdur. Boyum 166 kilom 68 cok mu siskoyum?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 60 kiloya insen çok iyi olur, boyun kısaldığını da hiç duymamıştım.

0|0
    0|0
    • Ya sinava hazirlandigim icin cok zor oluyor vermesi

• Anladım, olsun sınavı atlattıktan sonra yaparsın 👍🏻

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi bayanlarda extradan topuk faktörü var, sütçü faktörü var. vs vs...
    ama NŞA da normal bir insandan bahsediyorsak eğer? pek bilinmeyen bir gerçektirki uzaya yollanan bir astronotun ya da yatalak bir hastanın boyu omurlarının açılması sebebiyle 4cm e kadar uzayabilir.
    şimdi ben bunu cetvelle ölmüş değilim ama ağır bir sırt çantasıyla bütün gün koşturup da eve gelip uzanınca o omurların herbirinin tektek milimetre bazında uzadığına hissiyatla şahitim.
    sende durduk yere günlük rutininde birden daha fala ayakta kalmaya başlıyarak ya da ağırlık taşıyarak boyunu kısaltabilirsin. çok şaşırmadım doğrusu.

1|0
    0|0
    • Valla muthis aciklama fakat pek anlamadim teşekkür ederim 😂

• yaw kusura bakmayın lisede felan benim türkçe hep zayıftı. kime ne anlatsam anlamıyo.
      şimdi omurların ve aralarında kıkırdaklar varya
      (0 x 0 x 0 x 0)
      gibi ama sen yük taşırsan felan
      (0x0x0x0) oluyolar boyun kısalıyo
      ama uzaya çıksan mesela
      (0 x 0 x 0 x 0) oluyolar.

• Heh şimdi anladim teşekkür ederim

• Kemik erimesi olursa kisalir yani

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey söz konusu olamaz

0|0
    0|0
  • mümkün olduğu kadar yağlanmaya çalışın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlis olcmussundur :D

0|0
    0|0
  • Yanlış ölçmüşsündür büyük ihtimalle. Ama bir doktora görün, omurgan eğrileşiyordur belki. Korkma ama cidden bir görün istersen. Genç kıxlığa yeni yeni adım atarken başladı bende omurga problemleri, o yüzden aklıma geldi işte.

0|0
    0|0
    • Annemdede var o fakat durusundan belli oluyor oyle birsey olsa soylerdi heralde

• Az varsa çok belli olmaz, benimki çıplak olmadığımda genelde belli olmaz mesela.

Yükleniyor...