Akıllı telefonlarınızın hayatınızdaki önemi ?

Evet Beyler bayanlar. Tenoloji şuan oldukça gelişti.Hepimizin bir SmartPhone'u var. Bende smartphone ile tanışmamdan sonra PC Kullanımım iyice azaldı.Sizdede aynısı oldu mu? Artık eve geldiğimde birkaç iş haricinde PC Açmıyorum. Sosyal ağlarım , banka işlemlerim , web sörfüm vs herşeyimi telefondan yapıyorum.

sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• soruyu okumadım başlıktan söylüyorum hiç bi önemi yok asla asla denmemeli ama almam ben laptop fiyatındaki şeyleri adamlar iphone 10 uda yapmıştır bekletiyorlar hersene yenisini yaptık diye güzelce parayı indiriyor bide bi yerden izin almadan açılmıyor dokunmatiği sakat ekranı kırılıyor ne bileyim pek ısınamadım alırsam blackbarry alırım hani şu düğmeli kocaman olanlarından ama dokunmatiğe pek ısınamadım ayrıca çok pahalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• telefonla internet üzerinden bir çok işimi görüyorumda şu KS'de artık html5 kullanmaya felan başlasa telefon ve tabletlerde daha rahat olur ama :)

0|0
    0|0
  • Bencede cok kullanışlı.. Bazen akıllı telefonum olmadıgı gunlerı hatırlıyorum da.. :)

0|0
    0|0
    • 2004 yılında nokia 6610i almıştım.show tv'de alt yazı geçiyordu 100 kontöre mario :d

gerçekten o zamanlar çok kötüydü :d

• ogrenci olunca harcaniyor iste, nekadar sure pc basindayim. of

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Demek ki telefonlar amacına ulaştı.Herşeyi pratikleştirdi.

0|0
    0|0
  • Her şey sıkıcıııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...