Üzüldüğünüzde ne yaparsınız?

kendinizi nasıl avutursunuz kafanızı nasıl dağıtırsınız? ağla demeyin ağlayamayan bir insanım

0|0
1915

En İyi Erkek Görüşü

• gülerek tabiki cem yılmazı falan izle ağlamak insanı rahatlatmaz sadece güçsüzleştirir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Kımılerının aksıne gıdıp benı daha da derın uzuntulere surukleyecek muzıkler dınleyıp ıckıye veya sıgaraya saılan bırı degılımdır. Benı en cok mutlu eden seylere veya kısılere sarılırım bu hem mecazı hemde gercek anlamda. Mesela benı dunyaya geldıgı gunden berı en cok mutlu eden 2 yasında yegenıme sarıldıgımda, onunla oynadıgımda, onun bana yarım yamalak konusmasıyla dayı veya ısmımı soylemesı kadar mutlu eden bırsey bulamıyorum:)

2|0
    0|0
  • Sağ olsun bu tür durumlar için, bir gecelik yatılı gezmelere -öğrenci olunca tabi, bu tür gezmeleri sık sık yaşıyorum- dahi götürdüğüm bir elektro gitarım vardır ki, moralim ne zaman bozulsa, distortion ı açar, hop hop hoplar,zıp zıp zıplarım. Gayet etkili bir çözümdür benim için.

1|0
    0|0
  • aklıma fenerbahçelileri getiririm, üzüntüm biraz da olsa geçer. Hafiften kendime gelmeye başlarım.

1|0
    1|0
  • müzik dinlerim, yalnız kalırım veya cok yakın arkadaşım olabilir yanımda. veya gider dalga sesi falan dinlerim temiz hava almak iyi gelir veya insan arasına karışır gezer tozarım. o anki psikolojime kalmış bişey

1|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç gülene kadar bak ya haline ağlarsın yada gülersin kafan dağılır

1|0
    0|0
  • şarkı dinle işe yarar.

1|0
    0|0
  • Mesela toplum içine çık otur bı kenera tak kulaklıgı etrafı izle

1|0
    0|0
  • Müzik + sigaram yada dostlarım .

1|0
    0|0
  • ilgi alanların hobilerin neler.. onlara yönel

1|0
    0|0
  • açarım son ses dubstep kafamı dağıtırım

1|0
    0|0
  • THM veya TSM açarım.Mehmet Akif veya Necip Fazıl gibi şairleri okurum.

1|0
    0|0
  • Hemen girerim duşa boy abdesti alırım

1|0
    0|0
  • full ses sago dinlerim

1|0
    0|0
  • bi sigara yakar unutmaya çalışırım herşeyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• kendi kendime başlarım söylenmeye sonra en yakınıma söylenirim durumu paylaşırım delire delire anlatırım zaten anlattıkca çoğunluk yumuşatır beni derken ağlya ağlaya unuturm. sonra aradan uzun süre geçer birşekilde hatırlarsam yine sinirlenirim ama yine unuturum. kısacası illaki bir yakınımla paylaşırım yoksa patlarım

1|0
    0|0
  • yatağa yatıp tavana bakıp bakıp uzunca baya bi bakıp uykuya dalıyorum... bazen sinirli ve üzgün oluncada evdeki hiç bi esya yernde kalmıyor aglıyor ve dagıtıyorum.

1|0
    0|0
  • şu an çok stresliyim ağlayasım var :(

1|0
    0|0
  • Çok ağlarım çok.

1|0
    0|0
    • darısı başıma :D

• Yok kız ağlamak kötü gözler şişiyor başım ağrıyor bir de benim gözlerim kıpkırmızı olur :)

• ama sonunda yenıden dogmus gıbı oluyorsun ıce atmak daha da kotu ne bok olduugunu kendın bıle anlamıyrsun mal gıbı bakınıyrsun etrafına

• evdeysem şayet müziği açar, mutfağa girerim kek pogaca ne bilim buna benzer seyler yaparım baktım hala olmuyo odamı dağıtır toplarım şeklini değiştiririm falan filan derken baya yoruluyosun haliyle sonra da yorganı çek yüzüne yat zıbar etkili oluyo :)

1|0
    0|0
  • komedi dizisi az bi izlerken cok güldüğün ya da arkadaşlarınla buluş kafanı dağıt aglama boşver ne aglayacaksın değmez

1|0
    0|0
  • böyle rock müzik felan acıyorum o bağırıyor ben arkadan.

1|0
    0|0
  • her insan ağlar ne kdr olmaz desede olur eğer şuan yapamıosan yat ve uyu buda iyi geliyor

1|0
    0|0
  • yatağıma gömülür uyurum hiç elim kolum kalkmaz

1|0
    0|0
  • Ne yapsam boş, aklıma geldikçe ağlarım. En sonunda yorgun düşüp uyurum.

1|0
    0|0
    • bnde bunu ıstyrum ıste sonra gecyr unutuyorum agladıktan sonra ama bu sne ben hıc aglayamıyorum

• Hiçbir şey yapmam. Sessizce ve kıpırtısız otururum.

1|0
    0|0
    • bende böyleyim işte kaldım mal gibi hiç enerjimde yok

• olmuyor işte mk çocuğunu ben sevıyorum saf saf o benı terkedıyor sonra bır cocuga guvenıyrum adam akıllı konusuyor gıbı lafları adam akıllı ama kendısı adam deıl o ayrı -_- çıldırcam

• Bu devirde adam bulmak zor canım zor. Takma kafana gelir geçer elbet.

• Uyurum .

Sende uyu bol bol geçiriyor.

1|0
    0|0
  • Spora giderim.

1|0
    0|0
  • müzik aç, burada cevap ver uykun gelene kadar. sonra yat zıbar.

1|0
    0|0
  • Bu siteye girerim, nette oyalarım kendimi başka türlü düzelmez morelim

1|0
    0|0
  • müzik müzik pıırrrr

1|0
    0|1
  • ağlarım ben ağlarkende arka arkaya film izler sonra yatar uyurum

1|0
    0|0
  • müzik dinlerim-çikolata