Karmaşık yardıma ihtiyacım var.

Bir yakın erkek arkadaşım var . Bana çok güveniyor. Ama yüz yüze çok konuşamayız. Bir de gözlerimin içine çok tuhaf bakıyor.. Herneyse dün o beni yanlış anladı bişey sordum ben ona. Ağzını aradığımı sandı. Ve bana şunları söyledi; "Sen benim dayandığım tek daldın, sen benim ayakta kalmamı sağladın sana anlattım rahatlattım hep kendimi, sana çok güvenmiştim, bir daha eskisi gibi olamayacağız, sen şu son 2 aydır tek dostumdun" falan dedi. Sonra ben onun arkadaşını arayıp burdan gidiceğimi söyledim o da ona söylemiş. O da mesaj attı nereye gidiyorsun, niye falan sonra da bana " eee planlarımız vardı daaha doğum gününü kutlıycaktık" dedi. "Gitmesen olmazmı, gitmesen kalsan, lütfen gitme, sen gidersen nabarım ki kime anlatırım derdimi bırakma beni lütfen gitme, ben seni silemem ki " falan dedi baya. Sonra "Benim için çok değerlisin kardeşim lütfen gitme" dedi :S Ertesi gün çok üzündü. Arkadaşı onun yanındayken kesin gidicekmiş demiş rengi atmış mesaj attı gitmeni istemiyorum diye. Başkalarını araya soktu konuş ikna et gitmesin diye falan.. Sonra yalnız konuştuk eskisi gibi olmıycazmı dedim evet dedi o zaman niye engel oluyorsun gitmeme dedim istemiyorum dedi. Konuştuk face dendde gitme işte falan dedi sonra bu şarkıyı attı link ...

Ve 3 gün önce beni kardeşi olarak eklemişti faceden.. Ben ona sevdiği kızı unutturdum .. Yani birbirine desttek olan insanlar birbirine bağlanırlar diye duydum durumumuz için yorum istiyorum :(

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir leeeeeyn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...