Bir günaydının ne kadar önemi var ?

Başlayacak olan ilişkilerde tarafların birbirine günaydın demesi sizce ne kadar önemli,yoksa her insanın yaptığı normal bir ahlak kuralımı ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorduğum şey ilişki başlamadan önce yani birbirlerini daha çok iyi tanımazken söylenen bir günaydın.. ?

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• fazla anlam yükleme günaydın sadece

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• birde her sabah gunaydin mesaji yollayan tipi vardir bunlarin daha beter ulan bir rahat ver uyuyalim ama yok o uyandi ise senide uyandiracak senden gelen,sabahina ikinci bir gunes gibi dogan mesajini okuyacak mutlu olacak yollamazsan suclu olursun yollarsan uykundan..en temizi saykodelik olmayan bir sevgili bulmak..

0|0
    0|0
    • evet her sabah "Günaydın :) " yada geceleri "İyi geceler :)" şeklinde mesaj yollayan dolu insan var..

• çok hoş ve anlamlı br kelime günaydın demek benim için

0|0
    0|0
  • ilişkinin en can alıcı noktası. eğer sabah uyandığımda telefonda "günaydın" mesajı görmezsem bitiririm bunu hazmedemem!

0|0
    0|0
    • Ama ben ilişki başlamadan önce yani birbirlerini çok tanımazken - i soruyorum

• takılıyorum zaten saçmalama ya günaydınla iyi akşamlarla olucak şey mi bu. endişelerin çok gereksiz. takma bu kadar :)

• sevdıgın ınsandan sevgılınden bır gunaydın mesaj almak butun gunun mutlu gecmesıne neden ola bılıyor test edıldı onaylandı

0|0
    0|0
  • önemli tabikide .sana değer verdğinin kanıtı sonuçta.

0|0
    0|0
  • İlişkiyi bununla tamamlamak ahmaklık.

0|0
    0|0
  • ben seninle olmak istiyorum anlamını taşıyor en azından ben onun için kullanmıştım şuanki ilişkime başlarken...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bazen bir günaydın kişinin yani sevgilinin ruh haline göre seni dünyalar kadar seviyorumdan daha degerlidir !

0|0
    0|0
  • bi insan günaynın demiyorsa karşısındakine sevmiyordur nokta the end.

0|0
    0|0
Yükleniyor...