Ben cok mu artniyetliyim?

merhaba,

ben iş vasıtasıyla tanıştığım biriyle arkadaş olarak konuşup , kimi zaman da öğle yemeği için buluşuyorduk , ben kendisinden zamanla hoşlandığımı farkettim ,muhtemelen bu yüzdende yanıldım,davranışları bana karşı ilgiliymiş gibi geldi,kendisi bir gün sana karşı belirsiz davranışlarım ama sen beni anlıyorsun değil mi dedi, bende hayır deyince ama ben senin bana yakın davranmandan anladım, bir gün yemeğe çıkalım dedi, konu ne benimle mi ilgili olumlu mu olumsuz mu diye şakayla karşık takılınca olumlu ,konuşuruz dedi, sonra ki günler bekledim ses çıkmayınca bana yemek sözün vardı deyince sen beni yanlış anladın zamanla tanırsın ,herkesle samimiyim dedi ,bende ağzımın payını almış oldum. Bir bayan bir erkeğe ilgi gösterdiği için mi bu duruma düşer ? teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• eyvah eyvah kötü olmuş bea...

0|0
    0|0
    • hem de ne kötü oldu sorma ,üzülsem mi sasırsam mı ,en iyisi kendime kızayım ,hak ettim

• herşeyin hayırlısı fazla takma gün doğmadan neler doğar bi bakmışsın bigün sana aşık olmuş

• hayırlısı insallah ,umarım kısa zamanda bu mevzuyu umursamaz hale gelirim ,tesekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin ilgin olduğunu gördüğü için geri çekildiğini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Herkesle yakınım derken ne anlatmak istemiş acaba

0|0
    0|0
    • cok iyi bir dostmuş

• sağol , su an ancak böyle bir cümleyle motive olabirim galiba ,sağol :)

• :) motivasyona ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum içinde art değil iyi niyet olduğu çok açık ve 'Ben herkese yakınım' derken ben herkese yavşarım diye bir sonuç çıkarttım en başında bu yüzden bunu sormuştum :) atlatmış olman güzel

• cins misin olm deseydin ? sen ondan bir şey beklediğini belli mi ettin ki öyle diyor..

0|0
    0|0
    • hoslandıgımı anlamıs olmalı ama asırı uç bir davranısda bulunmadım, hoslanmadıysa görmezden gelip beni geri çekilebilirdi

• yuh diyorum.. kadının onuru gururu göz önüne alınmalı konuşurken... sen onu yok say artık. hayvansın de geç

• öyle yapmalı ,tesekkur ederim

• Sıkıntı yok sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...