Evlilik için maddi şartlarınız var mı var ise nelerdir?

Eskisi gibi ayağımızı yorganımıza göre uzatırız söylemi geçmişte kaldı. O'nun yerine, evlenmemiz için ev araba para pul sözleri yer almaktadır.

İzdivaç programları örnek alınmış olup, acı soğanın kuru ekmeğin yetmediği açıkça dile getirilir hale gelmiştir. Birlikte çalışır alırız diyen bayanların nesli ise her geçen gün tükenmektedir.

Şimdi ülkemizin kanayan yarası olan bu konu da bir iki isteğim olacak,

Tamam ev araba herşey tamam da biz de isteriz min. 1.72 boy 55 kilo ve o meşhur üçlü! mutfakta aşçı, sokakta hanımefendi, yatakta ise fahişe...

Her iki tarafta bunları sağlayabilecekse sikinti yok...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeden evi arabasi vede birikmis parasi olsun demek, erkege yapilan bi haksizlik olur bana göre.

ilerisini düsünen erkek vede hazirlik yapmayi düsünen erkek tabi güzeldir ama bence maddiatla olacak seyler zamanlada olur, birlikte calisir istediklerimizi aliriz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 5 yıllık planımın içinde evlenmek yok.

Bir evim olmadan da evlenmeyi düşünmüyorum bu standartlarda.

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki evde yaşayabileyim ister ben alayım ister o alsın ister beraber farketmez,tek istediğim o sıcak yuvada yaşamak.(Farklı hayallerim de var gerçi.)

0|0
    0|0
  • ben ev araba milyarları olan bı adam ıstemıyorum .. başımı omzuna yasladığımda huzuru bulabileceğim gözlerının içinde kaybolacağım guvenebileceğimm aşık olduğum adamı ıstıyorum. evı arabayı çalışarak kazanırız ama huzur aşk mutluluk para ile olmaz .

0|0
    0|0
  • Kendimi evlenecek olgunlukta (ya da delilikte) görmediğim için hiç düşünmedim şartım olur mu olmaz mı diye...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...