Ne yapmam gerekiyor?

boyum 1.68 kilom şu an 80 her sabah yürüyüş yapıyorum zayıflamak için denemediğim şey kalmadı daha önce 86 kiloydum 6 kilo verdim fakat daha hızlı bir şekilde vermek istiyorum fazla yemiyorum gece yatmadan önce yoğurt pul biber bide limonu karıştırıp yiyorum yürüyüşe çıktığım zaman basenlerime falan biberiye yağı falan sürüyorum :DD ama daha hızlı kilo vermek istiyorum daha neler yapabilirim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• şekeri bırak saat 6 dan sonra yemek yeme yersen de dediğin gibi yoğurda devam :) olayın aslı şekerde bitiyor şekeri tamamiyle bırak... :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• peki kaç dk yürüysn çıkıtgında

0|0
    0|0
    • her yürüdüğüm için yarım saat

• yemek esnasında mideyi doldurur ve kilo aldırır dedi yemekten sonra istedgn içeçği iç dedi tabi azaltarak mesela yemin et bir hafta ağzıma kola sürmicem de süren bittiğinde iç kola bidaha yemin et böyle böyle devam et dedi hem sana ödül oluck hafta sonund o kola vede eskisi gibi çok içmiceksn dedi. böyle yani cnmyedgn yemegn saati hiçbişyi yok herşey sana göre diyet saati diye bşy yok ve bu gerçekten çok güzel işime yaradı şu an çok güzel kilo vereblyrm akupunktur da şu üçkağıtçılığı yapıyolr bu bana söyledklerini uygulattırıyolr bu kilo verdren metodlr ben kilo vermeye başlıyrm ve akupunktur yapıylr halbuki ben akupunktrdan kilo vermedm bu yöntemle kilo verdm bu yuzden ayda 200 lira vermeye gerek yok zaten o kiloyu verebiliymşm demek ki dedm yaptırmdm

• rica edrm canım bend ekilonun ne kadar kötü bişy oldugunu moral bozdugunu bilgim için yardm etmeği herkese çk istyrm mutlu oluyrm biri zayflaynca ama bu dediklerimi aklında tutamay bilirsn yaz bir kadıga uygula snra zaten alışcksn

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu zamana yay canan karatayın kitabını oku

0|0
    0|0
  • Basene biberiye yağ surmekte mantık nedir

0|0
    0|0
    • yağları yakıyomuş çevremde deneyenler çok yararınıda görmüşler bende 2 gündür kullanıyorum

• Hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar sürede verdin bu kiloyu? Kilo vermekte fazla hız iyi değildir. Sonrasında aynı hızla almana sebep olur.

0|0
    0|0
    • 1 ayda 6 kilo verdim sonra üşendim yürüyüşe falan çıkmadım ne aldım ne kilo verdim şimdi tekrar başladım iyi bişey değil hızlı kilo vermek fakat hemen vermek istiyorum

• Aynı şekilde devam et.1 ayda 6 kilo güzel bir sonuç.

• Yapma işte yoğurt pul biber limonu karıştırıp yeme inanma gece yemek yeme 6 dan sonra yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...