Sizce aldatma nasıl olur? Aldatmanın en önemli sebepleri nelerdir?

Kadınların erkekleri- erkeklerinde kadınları aldatmasının en önemli sebepleri neler olabilir?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bence erkeklerin tamemen cinsel farklılık istemeleri,heyecan.

kadınların ise kendine güvensizlik ve duygu tatminsizliği.netice aldatma aldatılana değil aldatana daha çok zarar veriyor.insanın iç hesaplaşmasına neden oluyor.bu yüzden tehlikeli aldatmaktansa aldatılmayı tercih ederim en azından kendimle hesaplasmaya gireceğime kestirip atarım

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kadınlar nasıl aldatır bilemıyorum ya aklım almıyOR . erkekler duygusal olmaz duygusal duşunemez belkı dır dırr kafasını yıyen kadından kurtulmak belkı huzur aramak için aldatırlar ama kadınlar bu kadar duygusalken nasıl yaparlar bilemıyorum allah her ıkısınıde ıslah etsın bızı onlardan uzak tutsun...

0|1
    0|0
    • o kadınlar eskıdendı ve artık kadınlar daha cok aldatıyor maalesef

• bende sevgılım tarafından aldatıldım ama herkez kendıne yapar dıyorum ben yapmadım asla yapmam bu kadar da buyuk konuşuyorum allah görsun onları ..

• erkekler aldatabilir yani. nasılsa duygusal değiller bi sorun yok.

• aldatma insanların ilgizilikten ve yoksunluktan aradığı bir yol.eğer pişman olmazsa affedilmeyecek bir durumdur.önemli bir dipnottur ki "aldatan suçludur.eğer birden fazla aldatıyorsa bu sefer aldatılan suçludur".

0|2
    1|0
  • en önemli sebep kişinin kendi karaktersizliği

0|2
    0|0
  • ortada bir aldatma söz konusuysa erkekler belden aşağı kadınlar belden yukarı aldatır

0|1
    0|1
    • söyledıgıne once sen ınanmalısın erkek aldattıgı kadınla bır kez beraber olur bıter kadın bır adamla aldattıysa o adamdan kopamaz buna emın ol

• tamam sadece görüşleri merak ediyordum yorumunuz için teşekkürler...

• aldatmanın belden aşagısı yukarısı olmaz aşık olduysa başkasına aşkın bıttıgı bır adamla neden evlı kalıp başkasıyla sevişir

• yok özgüvenmiş, yok kendine güven eksikliğiymiş...bunların hepsi minör sebepler...gençliğin kaçı evrimi araştırdı, kaçı evrimin erkeğe yüklediği görevi merak etti...

erkek aldatır, neden ? çok basit:

bu erkeğin görevidir...erketen tek eşlilik beklenemez, bu safça bir iyimserliktir..ne kadar eksilerseniz eksileyin, bilim bunu söyler..yani nedir? gerçek her zaman, her cins ve türde gerçektir...

0|1
    1|2
    • çevremdede bayanların erkekleri aldattıgınıda şahit oldum tesekkürler yorumunuz için...

• ben o erkek kategorısıne gırmedıgım ıcın o evrımı en azından hala yaşamadım

• aferin sana

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıskançlık , ilgisizlik soğukluk, sarhoşluk, aşık olduğunu sanma, alışkanlık, tek düze ilerleyen vasat bir ilişki, daha yüzlerce sebep

0|2
    0|0
  • İkisinde de aşırıya kaçan yada gerektiğinin altında verilen ilgiye bağlı bence.Kimse ortasını bulamıyor.

Ya çok sıkıyor farkında olmadan, yada çok boş bırakıyor...

Sözüm her iki cins içinde geçerlidir.

0|1
    0|0
  • aldatmak kalben ve bedenen olur ..

aldatmanın sebepleri aldatan bir insan olarark söylüyorum karşındaki insan sana yanlış yaparsa o saaatten sonra değeri kalmaz bez bebek gibi bişey olur değeri kalmayanlar aldatılır ..bir insan değerinin kalmadığını hissediyorsa zaten o ortamdan ilişkiden çıkması lazımmm

0|1
    0|1
  • insanın o andaki ruh durumuna baglı

0|1
    0|0
  • başkasıyla duygusal ykaınlık kruarsan olur

0|1
    0|1
Yükleniyor...