Hiç TV ye çıktınız mı?

Hiç hayatınız boyunca Tv ye gazeteye dergiye vs. yerlere çıktınız mı?Çıktıysanız hangi amaçla çıktınız?

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• 2 kere.

İlkinde Üniversitenin gençlik korosu olarak TRT'nin bir müzik programına davet edilmiştik. Orda şarkı söyledim.

İkincisinde yaklaşık 15 sene kadar önce medeni kanunda yapılacak değişikliklerle ilgili fikrimi sormuşlardı yolda durdurup. Böyle böyle der misiniz dediler, demem çünkü inanmıyorum söylememi istediklerinize dedim. O zaman siz neye inanıyorsanız onu söyleyin dediler.

2 gün sonra programı izledim. Söylediklerimi kırpıp kırpıp kendi istediklerine çevirmişler.

O zamandan beri kamera gördü mü kaçıyorum, TV de halk ne düşünüyor programlarına da zerre inancım yok.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hyr tvye çıkmadım bizimki plazma kırılır die korkuyorum :P

1|5
    1|0
  • dügün tv de cikmistim ;)

halay felan cekiyordum :D

3|3
    1|1
  • Ödül alırken çıktım.

0|1
    1|0
  • Hayvan yasai icin olan eylemde cikmistim haberlerde

0|0
    0|0
  • evet cıkmıstım show tv röportaj yapılıyordu yazın tesadufen benmle de konusmstu muhabir

0|0
    0|0
  • yerel kanala çıkmıştım mayalarla ilgili sormuşlardı :D:D:D

0|1
    0|0
  • cıktım bulundugum yorenın tanıtımını yaptım:)

0|0
    0|0
  • 4 sinifta kamerya cikmistim futbolcular gelmisti okulumuza onlarla ciktik ve 3 sinif kültür sanat sergisinde gazeteye cikmistim

0|0
    0|0
  • Abim bir dizide 1 bölüm rol aldı,arkadaşım da bir programa çıktı.Bana daha nasip olmadı :D

0|0
    0|0
  • tıme dergisine kapak oldum yazarsam bana kapak gibi cevaplar gelir biliyorum saygılar

1|0
    1|0
  • Arkasına .çıktım.

0|0
    0|0
  • Binbir gece dizisinde 1 bölümde yer almıştım.

0|0
    0|0
  • evet manşette çıkmıştım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mikrofon uzattılar artislik olsun diye çekmeyin kardeşim diyerek yüzümü kapadım:/

0|0
    0|1
  • Gizli cevherim ben :D

0|0
    0|0
  • 2011 yılında Gazi Üniversitesinde Gökbörü/Milliyetçi-Turancı Düşünce ve Eğitim derneği olarak bir grup komünisti pataklerken çekilen görüntülerde vardım o kada.Star tv'de görmüştüm

2|0
    0|0
  • eski tv vardı bozukdu üstüne çıkıp zıpladım :D

0|0
    0|1
  • bi kere yerel kanal çıkmıştım yolda yürürken tirlyonda kaç sıfır var die sormuşlardı:) ozamanlar ytl yoktu yeni bi para basılmıştı kaç milyonluk banknottu hatırlamıyorum ama 20.000.000 tl olabilir. :))

1|0
    0|0
  • İstiklalde dolaşırken atv nin muhabiri geldi röportaj yapabilirmiyiz dedi hanımefendi yanımdada kuzenim var..Dedim lütfen çekmeyin konuşmak istemiyorum menejerim (benim kuzen) sizinle ilgilenebilir dedim hatun nasıl gülüyor ama :D

0|0
    0|0
  • bırkac kez ilçe gazetelerıne cıktım tv ye en son 29 ekimde panzerden gelen suya dırenırken cıkmıştım :D

0|0
    0|0
  • ünlü bir manken olan sevgilim magazin dergisine ve pazar süprizine bodrum Türk bükünde şezlong ,da öpüşürken yakalandım

ben masumum

0|0
    0|0
  • Bi ara kafam gözükmüştü sayılır mı o ?

0|0
    0|0
  • hayır çıkmadım

0|0
    0|0
  • hee ciktim gümrükde bekliyordumm

0|0
    0|0
  • bir ortaokulda çıktım birde 1 sene önce.ikiside ana haber bülteniydi.

0|0
    0|0
  • Yeteneksizsinizde çıktım

0|0
    0|0
  • bi'çok kez trtye "yoldan geçen - halktan biri" sıfatıyla çıkmıştım. (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...