Perşembe günü gideceğimi bile bile okula gelmedi

Sevgilim bugün okula gelmedi. Perşembe günü be tatil için memlekete gidicem ve 1 hafta görüşmicez. Bunu bile bile gelmedi. Halbuki bana Cuma günü Pazartesi gelirim demişti. Ben de ona güvenerek gittim bugün ve sonuç hüsran. Bekle bekle gelen yok. Aradım onu arkadaşımın telefonundan. Niye gelmedin dedim annem yollamadı dedi. Haber verebilirdin dedim ve nasıl vereyim dedi (ikimizin de mesaj hakkı yok) Ben de bana ödemeli atsaydın sabah annemden arardım seni boşuna okula gelmezdim neyse ya by dedim kapattım suratına.

Bunu saat 1 gibi konuştuk ve ondan sonra hiç arayıp sormadım. Umrumda da değil açıkçası. Ben haksız mıyım sizce?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bence fazla büyütmüşsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok haklısın çok hakketmiş insan sevgilisine yalan konuşmaz bahane sunmaz yanlız bırakmaz aferin sana

0|0
    1|0
  • Demek arkadaşının telefonu olmasa sabaha kadar beklicekti...Mesaj hakkıymış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise de misiniz?

Birbirinizden ayrı da okula gidebilirsiniz...Okul aşk için değil..

0|0
    0|0
    • Lise son. Ama ben Perşembe günü gideceğim tatil için. Bi daha nasıl görüşebiliriz o gelmezse. Düşüncesizlik etti.

• Bir gün okula fazladan gitmekle bir şey kaybedin ki,birkaç gün görüşmeyiverin ne olacak..

Yükleniyor...