Kızlar kaşınızı nasıl alıyorsunuz?

ya benim kaşlar martı kaş bayağı kalın ve bitişik. herkesi ihtiyacı olmayabilir ama benim gibi martı kaş arkadaşlar varsa kaşlarını alıyorlar mı ben cımbızla alıyorum aldığım yerler belli oluyor nasıl almalıyım. lütfen ciddi cevaplar verin. ben cımzbızla alsamda alttan sürekli geliyor ve aldığım belli oluyor itici duruyor. komple nasıl alabilirim kaşlarımın ortasını?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• erkek kuaforlerı de kas alıyor dıye bılıyorm ben

0|0
    0|0
    • alıyordur ama berbere kaşlarımı al demeye çekiniyorum

• herkes aldırıyor ayrıca onun işi o

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok normal bence martı kaş kötü duruyor benim kardeşiminde kalın büyüyünce fazlalıkları almasını istiyorum belli olmamasını istiyorsan sende öyle yap sadece fazlalıkları al yani ortasını ve dağınık duranları böylece hem göze çarpmayacak hemde aldıgın belli olmayacak.

0|0
    0|0
  • çok nadir giderim bunun için kuaföre

0|0
    0|0
  • ay güldürdün beni marti kas falan :D

agda kullanabilirsin aslinda, nasil olsa komple orta gitsin istiyorsun

ama kalici cözüm ariyorsan lazer tavsiye edebilirim, onu tercih eden kizlarda varmis cünkü

0|0
    0|0
  • Agda agda :D

1|0
    0|0
  • seni ancak agda paklar :D

0|0
    0|0
  • ben kaşlarımı almıyorum bildiğin doğallığı severim :) erkektede alınmış kaşı sevmem asla ama madem martı kaş diyosun ortasını aldır iple iyidir ama sakın toplatma :D

0|0
    0|0
    • ipi nasıl kullanacam bakayım netten

• iple kendin alman zor kuaförde aldır ama üşenirim diyosan tuhafiyelerde falan satılan teller var hem kökünden alıyo hemde acıtmıyo rahat öyle bi tane al hep kullanırsın

• bazi arkadaslar ip demis ama iple yapinca kasin tum hatlari ortaya cikar cok belli olur en iyisi cimbiz

0|0
    0|0
  • İple belli olmaz

0|0
    0|0
    • iple nasıl alınıyor nasıl kullanılıyor ip nerden alacam kaç para vs.

• berbere çekiniyorum söylemeye, kız olarakda 1 tane bile arkadaşım yok.

• Şekil verdirenler bile varken neyden çekiniyorsun? Kaşlarımın ortasını aldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz diye sor

• gel bn alım guzel alırım :D

0|0
    0|0
  • cimbizla alcaksin

0|0
    0|0
    • cımbızla alıyorum alttan daha çok çıkıyor. kalın kalın çıkıyor. kısa olanları alamayınca hem itici gözüküyor hemde aldığım belli oluyor.

• berberde çekiniyorum söylemeye.

• yah ilk sen degilsin ki:)))

• Kaşlarının ortasını alda, kaşlarını sakın toparlatma nonoş gibi oluyo öyle :D

0|0
    0|0
  • Ağdayı ortasına sür yapıştr çek :D

0|0
    0|0
    • ağda kaç para nasıl alacam hangi marka alacam nasıl hazırlıyacam hiç anlamam.

• 4-5 tl civarın marketler bulunur görevli birinden iste herhangi bi ılık ağdayı al gel arkasında kullanma talimatı yazar ona görew uygula

Erkekler Ne Diyor 3

• ya al jileti çak ortadan

1|0
    2|0
  • ben de alıomda ortasını ama cok az belli olmuor aldıgım

0|0
    0|0
  • Kardeş bak buraya yazıyorum kesin uygula şimdi küçükken ben kaşlarımın yarısına elektrik bandı yapıştırdım sonra çıkardım kaşların yarısı yok :))))

kaşlarım eskiden o yapıştırdığım kısımlar sıktı şimdi kaşlarımının o kısımları seyrek :)))

yarım kaş gezdim yemin ediyom :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...