Bu Galatasaray yönetimi kadar beceriksiz yönetim gelmişmidir acaba bu ülkeye?

50 kere mail attım GS nin resmi sitesine transfer yapın diye. 50 kere resmi facebook sayfasina mesaj atın diye 50 kere sosyal medyada örgütledim sayfalarımda hep beraber siteye mailler attık. Mesajları görüyorlar cevap vermiyorlar, ilgilenmiyorlar.

Yazık şu taraftara şampiyonlar liginde oynuyoruz yahu transfer yok.

Bu takıma 3 4 adam akilli transfer yapamayacaklar mi bunlar yahu su kadroyu düzenleyemiyor mu şu hamza? Dün kahbettik maci yönetimden birisi cikipta konuşmadi..

#Yönetimİstifa derken boşa demiyoruz.
#DursunÖzbekİstifa

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• emre çolak gibi bir hödükle şampiyonlar ligi maçına çıkılır mı a. q.
    yasin yedekte, adam girince takım oynamaya başladı.. podolskinin kaçırdığı goller, ıska geçtiği pozisyon... tam komedi.. skandal...
    başkan, geçen haftasonu habertürkte canlı yayındaydı. allahım bu adam g. saray başkanı olamaz.. karizma yok kalite yok adamda.. konuşmayı bilmiyor, bir olay anlatıyor, oğlum diye hitap ediyor. üstüne 2 beden büyük ceket giyip saçlar darmadağın , çıkmış canlı yayına.. galatasaray kalitesine hitap eden bir başkan profili yok...

0|3
    0|0
    • Okurken son kısmı sinirden güldüm yemin ediyorum..

Bu takimin baskani ünal aysal olmali.

• yeni aldığımız zenci herif iyi ama.. janhson denayer , iyi adam..
      maça emre yerine orta sahada rodrigez ile başlasaydı, kanatta yasin , sol da podolski, ortada burak tek forvet, daha iyi olurdu.. atletico madrid, ispanyada barçayı reali madara etmiş takım, sen tutuyon emre çolakla maça başlıyon.))))

• Bu takim söyle olmali ;

FORVET

Podolski. Sneijder. Yasin

Selcuk - ORTA SAHA

Carole. Denayer. Chedjou - Grostkreuz

Muslera

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• hamza hocanında bu arenada ne kadar tecrübesiz olduğunu biliyoruz oyuncu sıkıntısı gerçekten fazla var haklısın

0|1
    0|0
  • Son 27 yılın en kötü başlangıcı yapıldı biri de çıkıp açıklama yapmıyor , bu gidişle daha kötü günler bekliyor

0|0
    0|0
  • Bu yönetim Galatasaray tarihindeki en berbat yönetim bana göre. Ne yapmaya çalışıyorlar hiç bir şey anlaşılmıyor

0|1
    0|0
  • İyi günleriniz kanka.

0|1
    0|0
  • Başkan in tek amacı ticaret dünyasında kendini daha da büyütmek. Galtasaray'ı da bunun için araç olarak kullanıyor.
    Şu Galatasaray liseliler kafasından kurtulamadıklari surece bu böyle devam edecek.

0|1
    0|0
    • Kariliyorum. Orasi bir dernek sayilir ama ne bu böyle bunlara muhtacmiyiz biz? Ver zengin bir is adaminin eline onlarda rahat etsin bizde yahu

• gol atabilecek forvet yok oyunda burak sürekli pozisyon harcıyor

0|1
    0|0
  • Bu işin içinden anca Faruk Süren başkan Mustafa Denizli T. D yapılırsa çıkılır.

0|1
    0|0
  • Valla daha göğüs sponsorumuz bile yok aciz durumdayız

0|0
    0|0
Yükleniyor...