Kaç barfiks çekebiliyosunuz ?

ben 70 kg ve nizami bir şekil de 3 barfiks çekebiliyorum ne yaparak daha fazla çekebilirim . ya siz kaç tane çekebiliyosunuz ?

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 2 filan yahu...

0|1
    0|0
  • 14-15 tane. Sporcu olduğum için herhalde buna da merak salmıştım ama kol kası karın kasları da çok etkili özellikle kendini yukarı çekerken ve denge sağlarken.

0|1
    0|0
  • Ağırlıkla çalış, pazu çalışıyorsun ya normalde aynısını avuç içlerin yere bakarken yap. Anlatabildim mi ki :) Pek anlamam ama denedim, oradaki kaslar önemli gibi duruyor :)

0|0
    0|0
  • Ben hemen söyleyeyim 1 tane çekiyorum :D

0|0
    0|0
  • 5-10 arası o anki halime göre

0|1
    0|0
  • 3 tane.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• askere girmeden önce 1 tane bile çekemezdim, askerde 9 a çıkardım. şimdi 2 tane çekebiliyorum. barda asılı kalman gerek en iyi çalışma yöntemi o. ya da bi arkadaşın ayaklarından az bi destek olsun günde 30-40 tane yardımla çek. bi süre sonra desteksiz 9 10 a kadar çıkarsın.

0|1
    0|0
  • NIzamı Bır sekılde Askerde Iken 24 adet barfıks cekebılıyordum... bunun yolu egıtımden ve calısmadan gecıyor Kardesım eger barfıkslerını Artırmak Istıyorsan barfıks dıregıne gun ıcınde Gıt bır dakıka 30 sanıye 2 dakıka Boyle kendın belırleyecegın surelerle Asılı Kal.. Barfıks cekebılırsen Bır tane cek ve asılı kal.. Gercekten cok ıse yarıyor ben askerlıgımı Komando olarak yaptım ve Gercekten cok ama cok zor bır askerlık gecırdım. ama aldıgımız egıtımler sayesınde Sonraları cokta zorlanmadım

0|0
    0|0
    • barfiks boy uzatıyor diyolar dogru mu askerde uzadın mı barfiskle ?

• boyum askere gıderken 180 dı askerden sonnra 182 oldugumu farkettım ama barfıksın boy uzattıgını dusunmuyorum

• 7 8 çok zorluyorum 9 da oluyo..Barfiksde kol kasların işe yarar kol kaslarını geliştireceksin kolu güçlendireceksin..Dumble işine yarar..Baltayla odun kesmek işe yarar ağaç budamak kesmek işe yarar kolu çalıştıracaksın vücutta hafif olacak kuş gibi..

0|1
    0|0
  • Söylemeyeyim hadi ordan kafasını sevmem ..

0|0
    0|0
  • düzenli olarak calısmakla kollarının güclenmesiyle sayıyı artırabilirsin. ilk başladıgımda 4-5i zor yapıyordum şu an 20yi zorlanmadan cekebiliyorum ama kilonun da etkisi var tabiki

0|0
    0|0
  • Valla 18'e kadar çıktığımı hatırlıyorum...

0|0
    0|0
  • 1 tane bilemedin 2 tane yani 3 demez =))

0|0
    0|0
  • dün denedim 13 tane çekebildim..

ben bile şaşırdım yahu

0|0
    0|0
  • kasmadan 12 tane

0|0
    0|0
  • Askerde nizami 7 tane çekiyordum. Vay anasını bee. Şimdi denesem anca 2 tane

0|0
    0|0
  • en fazla 4 yada 5 çekiyorum 6 7 yi nizami yapamıyorum

0|0
    0|0
  • 12 ydi en son

0|0
    0|0
  • hiç denemedim

0|0
    0|0
  • askerde 5 tane çekmiştim şimdi 2 tane çekerim herhalde

0|0
    0|0
  • 70 kiloyken 9 tane nizami bir şekilde çekiyordum:D şimdi bir tane zar zor çekerim.

0|0
    0|0
  • askerde bel vurarak 30 çekiyoduk :))

0|0
    0|0
  • askerde 1 tane çekemem diye düşünürken komutanın sevmesiyle 14 adet çektim boyum 1.86 kilom 64

0|0
    0|0
  • Kolları tam açarak 9-10 falan.

Yarım olarak 15-16.

0|0
    0|0
Yükleniyor...