Dursun Özbek ve Hamza Hamzaoğlunun Artık Gsden Gitme Vakti Gelmedimi?

Hamza hocam seni sevdik sana saygı duyduk ama artık seninde gitme vaktin geldi. Böylrsine onemli macta ligde bile oynatmadigin emre neden Clde oynuyor. Hakan Baltanin orta sahada ne işi var Sneijderin kanatta ne isi var hocam

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle nankör insanlar görmedim gslı değilim ama hamza hoca bu takımı nereden aldı nereye getirdi biraz vefa duygunuz olsun haberin yok galiba gsın mali durumu berbat ceza kapıda büyük ihtimal avrupa kupalarından men edileceksiniz sen bunlara kızacağına önceki yönetimlere kız

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Hamza hoca abartıldığı kadar iyi değil zaten tek avantajı prandelli gibi berbat bir adamdan sonra gelmesiydi , dursun başkana gelecek olursak bu adamda yöneticilik vasfı yok

0|0
    0|0
  • Hamza hoca GS ye dunyaca unlu bir t. d olarak gelmedi ve geldi 3 kupa aldı Hamza hoca konusuna katilmiyorum her hoca hatalar yapar kaldiki Madrid cok iyi takim onuda gectim bu sene kadro olarak ligdede rakiplerinden iyi degiliz elindrki malzeme ile birseyler yapmaya calisiyor. Yonetim konusu zaten belli..

0|0
    1|0
  • aslında yönetim doğru yolda evet hamza acemice işler yapıyor ona bişey diyemem ama bir düşünün geçmiş yönetimler de eğer böyle tutumlu olsaydı har vurup harman savurmasaydı şimdi çok daha farklı şeyler konuşurduk yönetim doğru yolda bence biraz sabredin mali yapıyı düzeltecekler göreceksiniz daha iyi olacağız ha sen fenerle kıyaslıyorsan ona bakma çünkü fenere her sene yahudiler 25 milyon avro veriyor o yüzden biraz daha iyi durumda bizdeyse tam tersi gelen yiyip gidiyor

0|0
    0|1
  • haklısın kardeş kimse yerli yerinde oynamıyor denayeri mersin maçında dahi onbire almayan adam burada kalktı semihle ikisine yer verdi en iyilerdendi orası ayrı ama hamza hocanın kafayı anlamak zor

0|0
    0|0
  • Hem teknik adam hem de başkan vizyonsuz insanlar, bu zihinler ve yaklaşımlarla başarı çok düşük bir olasılık. Siz bakmayın Hamza Hoca'nın 3 kupa aldığına!

0|0
    0|0
  • Yasin gibi suratli ve oyunun kaderini degistirebilecek bir oyuncuyla baslamamak da cabasi.

0|0
    0|0
  • gitm3sinl3r boyle harikalar

0|0
    0|0
  • Galatasaray ne cektiyse bu ihtiyar liselilerden cekti defolup gitsinler

0|0
    0|0
  • geldi geçiyor beleeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Dursuna hayranım galatasarayı mahalle takımı haline getirdi elini öperim