Fitness hocasıyım sormak ıstedıklerınızı sorun ( fotograflı ) ?

fitness hocasıyım sormak ıstedıklerınızı sorun ( fotograflı ) ?
Ama sadece hocayım kendim yapmıyorum.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yag orani nasıl düşer

0|0
    0|0
    • duzenlı beslenme vucudundan yağı ancak mutfakta atarsın spor bunun yanında bır takvıye olabılır sadece

• elle kırmaktan daha ıyıdır kes tabı sonuçta elın kırlı olabılır olmasa bıle masadakı dıger ınsanları dusun belkı onlar senın ellerının kırlı oldugunu dusunebılırler.

• Yok hocam ekmeği hic yememiyimi

• Senin gibi olmak istiyorum hocam :)

0|0
    0|0
    • 40 fırın ekmek yemen lazım :)

• Mümkünse ekmek yemeden... Hatta mümkünse sağlıklı ve düzenli beslenmeden taviz vermeden nasıl yaparım? Bir defasında motorum altımdan kaçıyordu neredeyse... O yüzden kilo almam lazım ciddiyim fakat yemekle pek aram yok :(

• Hocam sağlıklı ölmek için ne yapmamız gerke?

0|1
    0|0
    • sağlıklı ölmen ıcın duzenlı beslenmelı duzenlı spor yapmalı alkol, sigara kullanmamalısın stresten uzak yasamalısın heh bunların hepsını yapsan bıle yaslanınca hasta olabılırsın o yuzden yaslanmayı beklemeden erken yasta saglıklıyken ! ıntıhar etmelısın

• Erken yaşta intihar sağlıklı ölmek için kesin çözüm :)

(Fakat doğrumu o tartışılır)

• Hocam yaklasik iki yildir duzenli spor yapiyordum ama şu aralar iş-okul derken galiba birakacam. vucudun sekli bozulurmu diye korkularim var. bozulurmu

0|0
    0|0
    • işlemeyen demır pas tutar hemen spora basla zamanın yoksa evde vucut agırlıgınla calıs

• Heryer eridi göbek erimedi gitti ne yapmak lazım

0|0
    0|0
  • Hocam Latissumus Dorsilerimi nasıl geliştirebilirim hangi hareketleri önerirsiniz? :) :) :)

0|0
    0|0
  • kaçlık südyen kullanıyorsun? :D

0|0
    0|0
  • inci sözlükten çalmış muallak

0|0
    0|0
Yükleniyor...