Bu takım nerden nereye gidiyor?

Fenerbahçenin artık transfer yapması şart oldu.takım ruhu diye bişey kalmadı mücadele yok.Fenerbahçenin çok hafife aldığı elazığspor karşısındaki mücadelesnde ilk yarılarda kötü bir performans sergledi maçı ızlerken küplere bindim başımızda aykut ve aziz olduktan sonra ne bekleyebilirizki.sizce fenerbahçenin eski gücünü kazanması için takıma kimi almalı kimleri yollamalı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında Transfer konusunda sadece orta saha ıcın Haklısın... Alex gıttıkten sonra takım boyle oldu Orta sahaya Bır degıl Ikı tane Adam Almak gerekıyor... Ama Bır ınce cızgı var. Aykut kocamanın yerıne Baska Bır teknık drektor olmus Olsa Elımızdekı Bu Kadro Ile Yenılgısız Lıderdık Su anda. Ama aykut gıbı bı halttan anlamayan bırısı varsa takımda ıstedıgın kadar adam getır nafıle. o orta saha oyuncusu alır tutar kanatta defansta oynatır. cunku mal. Hele alexi gonderttı ya Onun ıcın Su anda Karsımda Olsa Dırek dalarım Serefsıze

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alex ve Emre gitti.Fenerin orta sahası boşaldı.Bu tipte iki genç oyuncu lazım ama çok zor.Millet böyle oyuncuları kendine bağlıyor bizim takımımız da kovuyor.Üstelik çok para ister.

Emreyi anladık.Adama sert dalıyorlar, hakemler kırmızı kart göstermiyor.Sağlığı tehlikedeydi, onun için gitti.

Ama Alexe ayıp edildi.Ya sezon başı ya da sezon sonu gönderin.

0|0
    0|0
  • tarlalalara ağırlık vermesi lazım febeşin

0|0
    1|0
  • Fenerbahçeye Belhanda gelırse ıyı olur sızın ıçın ve defansa adam lazım çok kolay gol yenıyor gerçı hoşumada gıdıyor

0|0
    1|0
  • bu takıma aci sow un yanına santrafor ve orta saha gerek bu iş semihle olmaz emenike gelsin olur geride belhanda ortasahada m.topal hikye mrieles yanına çok kaliteli adam lazım ben bir fenerbahçe taraftarı olarak çok üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Belhanda kapa bildirildi canım benim tam olarak saat 19:07de hemde :D

0|0
    0|0
  • İlk iş Aykutu yollamak olmalı.

0|0
    0|0
  • aykut yanına aziz ve volkanı alıp giderse sorun kökten çözülür

0|0
    0|0
  • takımdan değilde aziz yıldırımın gitmesi şart

0|0
    0|0
  • cCc Fenerbahçe cCc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alex ve Emre gideceğine,Aziz,Aykut ve Volkan gitseydi şuan açık ara liderdik ve şampiyonlar ligindeydik

1|0
    0|0
  • Tüm Fenevlilere gelsin link D: !^! 'ÂJSFASFAF

1|0
    2|0
    • anladım canım sen gs lisin ama ne bu ergen tavırları

Yükleniyor...