Arkadaşlar tır almak istiyorum lütfen fikir beyanlarınızı bekliyorum

Selamün Aleyküm

Arkadaşlar ben banka kredisi ile tır almak istiyorum almak istediğim tır ise Mercedes axor 1840 çekici fiyatı ise 209.000 lira yalnız benim daha önce bununla ilgili araştırmalarım oldu kimi banka peşinat ödemeksizin aracın %70-80 nine kredi verirkene kimi bankada %100 ünü veriyorlarmış peşinat sorun değil onuda galeriyle şu şekilde halletmeyi düşünüyorum aracın fiyatı 209.000 tl ise peşinat olarak 50.000 tl ödemek gerekiyorsa galeriden bankaya aracın fiyatını 259.000 olarak göstermesini isteyeceğim yalnız ben aynı şekilde dorseyide bu şekilde almayı düşünüyorum ama asıl içinden çıkamadığım mesele ben bu tırı aldıktan sonra komisyoncular üzerinden piyasayamı çalışayım yoksa kiralık olarak bir şirketemi bağlayayım veyahut başka çözüm önerisi olan arkadaşlar varsa fikirlerini yazsınlar ben ayda kaç bin tl kazanırım bu tırla çalışarak veyahut bu işi tavsiye eden veyahut etmeyen arkadaşların fikirlerini yazmalarını rica ediyorum fikir beyanlarınız için şimdiden teşekkürler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aleykümselam

Bir şirkete bağlamak istersen ortalama 8000TL piyasada çalışmak istersen ve sıkı çalışırsan yaz aylarında 12000 kış aylarında 5-6000 civarı kazancın olur. Banka bir tek sana araba satmadığı için onlar senden daha iyi biliyor araç fiyatlarını hiç uğraşma kandıramazsın. Bana sorarsan sıfır alma 100-150 bin km de bir iki yaşında güzel arabalar bulabilirsin.

0|1
    0|0
    • sorumda da belirttiğim gibi peşinatsız kredi veren bankalarda mevcut araştırdım bunları hepsini

• Hakkında hayırlısı olsun. Axor hem parçası ucuz hem servis ağı geniş hem az yakıt harcar damper dorse ile çalışırsan 40 tondan fazlası zarar ettirir. Allah yardımcın olsun.

• Bence sen ilk bir piyasada biraz çalış piyasayı çöz sonra git bu işe çünkü sen daha nereye çalışacağını, ne kadar kazanacağını bilmiyorsun bence acele etme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• benim peder bey anlar bu tır işlerinden falan üşenmedim sordum.kiralık olarak şirkete çalışmak daha iyi olurmuş.dier sorularına yardımcı olamicam

not)burda ilk defa böyle bi soruyla karşılaştım.dalga amaçlı değildir umarım

0|1
    0|0
    • gardaş dalga dediğin denizde olur bu işinde dalgası olmaz ciddi ciddi düşünüyorum ama fikir almak istiyorum bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan

• benim peder de yaptı bu işi yıllarca.dedim gibi tır alınırsa bi şirkete falan kiralık çalışmak daha iyi olur dio.

• volvo fh serisi araştır

0|0
    0|1
  • bak yanlıs anlama ama kızlar bu tür soruları okumaz erkeklerin de ama kız tavlamak yani bu soruya pek cevap alamazsın :/

0|0
    0|0
    • kızlardan zaten bu soruyu okuyupta cevaplandırmasını beklemiyorum elinin hamuruyla erkek işine karışmasınlar erkeklerden ise bu soruma bilgisi ve tecrübesi olanlar vadır diye düşünerek cevaplamalarını bekliyorum

• doğru tespit kutlarım

• Eyvallah gardaş

• FH SERİSİNİ NEDEN ARAŞTIRSIN

0|0
    0|0
Yükleniyor...