Kapat

Paranın ne önemi var mühim olan insanlık. Hep öyle denir

Hemen hemen hepimiz ve bütün dünya İnsanlığın yada insan canlılığının önemli olduğunu bildiği halde Her birey her nedense kendi menfi çıkarlarını neden, veya hangi amaçla yani amacı ne?, yada neye hizmeten ön planda tutar?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• insanlığın önemli olduğunu bilmek önemli değil, önem vermek bilmekle olmuyor

'insan sevgisinin azalmasından ötürü', önyargılar da tetikliyor, mesela bazen öyle olmadığı halde biri bir başkasının bir davranışını çıkarcılık olarak yorumluyor, sonra kendi içinde abartıyor herkes çıkarcı, tek kişi oldu 'herkes', ben de öyle olurum o zaman diyor

herkes kendi iyiliğini zaten ister, genelde orta derece iyi insanlar karşındakinin de iyiliğini ister ama kendinden daha yüksek olmasını gene kaldıramaz, ama biz bir insan bizim kendinden üstün olmamızı istemedikçe onun iyi biri olabileceğini düşünmeyiz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• iki kere okudum bişey anlamadım yazdıklarından sorun şu mu? insanlar niye çıkarlarını ön planda tutar? ben kendi adıma söyliyim. etrafımda verdiğim değere değicek bi insan göremiyorum. o yüzden sömürebildiğim kadar sömürmeye bakarım. fazla fırsatçıyım galiba.

0|0
    0|0
    • yani zamanında senin iyi niyetlerin çok fazla suistimal edilmiş sanırım oyüzdede iyi niyetini saklı tutuyorsun.

Ayrıca Kendini Hiç saklamadan Gizlilik kisvesi arkasına saklanmadan ifade Ettiğin ve dürüstçe, mertçe cevap verdiğin için sana teşekkür ediyorum.

• bacımsıın

• eyv-allah abi.

• sen de öylesin. hepimiz öyleyiz. anormal bir durum yok.

0|0
    0|0
    • Anormal olan durum bu kardeş. Söz başka, niyet başka, her kes dürüstlük ister ama kelam başka faaliyet başka.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle derler her yerde cebinde kaç lira var ona bakarlar paran yoksa nahhhh derler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...