Okulda oldukça tanınan birine aşıksınız diyelim ki..Onun sizi süzdüğünü gördünüz

bizim okulda çok yani oldukça tanınmış biri var. aynı servisteyiz.. o servise yeni geldim. ilk geldiğimde hangi okuldan geldiğimi falan sordu. sonra okulu adını söylediğimde 'ııım benim o okuldan tanıdıklarım kimler acaba dedi ve eski okulda tanıdıklarını söyledi kendisi. yani konuyu açan o oldu. sonra git gel bn o çocuktan hoşlandım. hatta hoşlanmadan biraz daha öteye gitti bu şu anda. arasıra beni süzdüğünü görüyorum. sizce bu ne demek ? o oldukça tanınmış biri bn onu etkileyebilir miyim ? eğer olmaz diyosanız vazgeçicem bu saçma sapan duygulardan.. yazın lütfen..

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• servis söförüne sormalisin. en tecrübeli o dur.

ne asklar görmüstür, servisinde kac liseli asik gelip gitmistir, süzen/kesisen haddi hesabi yoktur.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tanınmış biri olması, tanınmış birini sevecek anlamına gelmez. Kendine güveniyorsan zaten sorun olmamalı. Güven, güven, güvennnnn...

0|1
    0|0
  • Tek bir soru soracağım. Garip karşılayabilirsin fakat güzel misin?

0|0
    0|0
    • ewet. yani çevremdekiler öyle diyolar..

• Seni süzüyorsa güzel olduğun için süzüyor olabilir. Ama sen yine kendine güvenip hoşlanıyorsun söylemelisin. Açıl bence :)

• bilmiyorum. yani aslında böyle şeyler erkek işi değil mi ? niye ben açılim ki -,-

• "o oldukça tanınmış biri bn onu etkileyebilir miyim ? " şu an kendini aşağılıyorsun.

anladığım kadarıyla liselisin. derslerine çalış sen boşver şimdilik böyle işleri. hem biraz olgunlaşırsın belki.

0|0
    0|0
    • ya dersler falan.. olgunlaşmaya gelince bn yeterince olgunum buna kuşkun olmasın.. haftanın 3 günü staj zaten. derslerimde gayet güzel. olgunlaşmıış :@

• geçecek hepsi yavrucağım. biz yanındayız hiç endişelenme.

• ama sana da herkes aşık oluyor canım..bu kaçıncı sorun :))

0|0
    0|0
    • evet tam ideal(!) kız tipi.

özgüvensiz ve olgunluk namına kırıntı yok. (eleştiri denir buna. çemkirme lütfen)

• yoo tüm sorunlar bu aslında. :)

• :) serviste vay bee, film gibi yani..

0|0
    0|0
  • Evet gördüm, beni süzüyo acaba neyin kafasında diye.

0|0
    0|0
  • gidip meraba der tanışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bu cocugun adını soyadını bılmıyosan bı sekılde ogren , eger bılıyosan da facebook adresı falan vardır ıllakı . sen sadece onu ekle ve baska bısey yapma . eger oda hoslandıysa falan zaten sana yazar , eger yazmazsada bıkere selam verırsın muhabbet uzamazsa/uzatmazsa bosver onu sen ,cok havalı olur o tıpler bılırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...