Galatasaray grupta kaçıncı olur sizce?

Galatasaray grupta kaçıncı olur sizce? Galatasaray grupta kaçıncı olur sizce?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tahminim 3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İkinciliği zorlarız. Ayrıca bu gün fransiz diye havlayanlara sağlam kapak olmuştur. Bkz; Türkiyedir Galatasaray!
    ybcdn.tgrthaber.com.tr/.../...grafi-1442345745.jpg

1|1
    0|0
    • kardeşim o fransız diyen itler ermeni tohumu sen birdaha böyle birşeyle karşılaşırsan onlara bayraklarında neden lacivert olduğunu sor fenerin asıl rengi sarı beyazdır lacivert ermeni bayrağından geliyor ayrıca dikkatle logalarına bakarsan gizli haç işaretini görebilirsin kaldıki kurucu başkanları vatan hainliğinden asılmıştır kendisi tam bir ingiliz köpeği idi diğeri ermeniydi bir diğeride hintli dedim ya birdaha böyle birşey duyarsan bunları yüzlerine vur

• Valla hocam işim ilginci gerçek hayatta yüzüme karşı fransız diyene denk gelmedim. Genellikle bu tarz bordo klavyeliler sanal ortamda fransız diye ötüyorlar. Şu ermeni tohumları bu sitede oldukça bol. Galatasaray, her zaman için Türkiyeyi temsil etmiştir. UEFA'yı aldığımız zaman bunu tüm dünya görmüştür. Bu kupa sadece Galatasaray adına değil tüm Türkiye adına alınmıştı;
      http://i.hizliresim.com/7b5mna.jpg
      Dün Galatasaray'ın mağlubiyetine sevinip ben atleticoluyum diyen kansızlara yine bu sitede denk geldim. Türk diye geçinirler ama Galatasaray'ın yenilmesine sevinirler. İşte bu tarz beyin yoksunlarıyla dolu bir ülkede yaşıyoruz. Allah hepsine akıl fikir versin. @rooster

• dedimya sende onların ermeni olduğunu yüzlerine vur tabikide yüzüne bişey diyen yok böyle ortamlarda ötüyorlar ama ben her zaman ve heryerdefenerin ermeni klübü olduğunu söylüyorum ki fransanın burada toprağı olduğunu idda edenlerde bu ermeni piçleri sende onlara aynen böyle de fransanın burada TOPRAĞI YOK AMA ERMENİLERİN KLÜBÜ var de

• En iyi ihtimal üçüncü olur gizli

0|0
    0|1
  • 3...

0|0
    0|0
  • 2...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle 2

0|0
    0|0