Bütün elektrik düğmeleri odanın içindeyken wc ve banyoda neden disarda? sebebini bilen var mı?

bütün elektrik düğmeleri odanın içindeyken wc ve banyoda neden disarda? sebebini bilen varmı?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu elektrik çarpması tehlikesine karşın diye biliyorum. Hatta bazı ülkelerde inşaat yönetmeliklerde bu anahtarların duş ya da küvetten belli mesafede olması diye bir şart da varmış, benim kuzen inşaatçı elektrikten mi demiştim evet deyip bunları söylemişti bro

0|1
    0|0
    • nemden olamaz olsa mutfaktada aynı sey olurdu malum yemektekı buhar falan wc den daha tehlıkelı bence. tesekkurler bro aydınlattın

• evett mantıklı bak bu . eyvallah abı

• ne demek abi, biz teşekkür ederiz :D

Kızlar Ne Diyor 10

• elektrik çarpması hiç aklıma gelmemişti ben düğme açık olduğunda birinin içerde olduğu anlaşılsın diye düşündüm.

peki elektrik tehlikesiyse sebep banyo dolabındaki yani lavobo üstü ışığın düğmesi neden banyo içinde

0|1
    0|0
  • İçerdekini

-ne kapatıyoon ışığıııı aççç aaaçç imdaat

diye mal mal bağırttırmak için.şaka yapılabilsin diye yani :)

0|1
    0|0
  • ıslaklık olan yerler olduğu için olabilir..

0|1
    0|0
  • hiç farkında değildim beş yıldız :)

0|1
    0|0
  • kayıp düşme diye

0|1
    0|0
  • hiç düşünmemiştim :D ahaha

0|1
    0|0
  • hmm hiç düşünmemiştim :s

0|1
    0|0
  • Banyo: su elektrik= tehlike

Tuvalet.. bilmem..

0|1
    0|0
  • nem tutan yerler

0|1
    0|0
    • ozaman ampul olmasıda mantıksız

• bak şimdi genelde lavabonu yanında olur aparat olarak . fiş ordadır cunku lavabo = su= nem. ama elektrık dugmesı kapının dısında ıcerdede olsa o elektrık prızının hemen yanında olacaktı. neyse bosver

• haklısın. decadence ın söylediği mantıklı. erbabından duymuş

• elektrik çarpmasın diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Görmez boka falan basarız diye:/

0|1
    0|0
  • cok guzel bı soru ama hıc dusunmedım dusunsemde bulamadım nem olmasından dolayı dıyenlerde var fakat elektrık prızı var

0|1
    0|0
  • hakikaten hiç aklıma gelmemişti, güzel soruymuş :)

dostum heralde banyo veya tuvalette suyla haşır neşir olduğumuz içindir, özellikle kışın buhar olur içersi, herhalde buna bağlı bir elektrik kaçağına veya kazaya sebep olmaması için olsa gerek

0|1
    0|0
  • Odaya giren insan ışıkları söndürmek isteyebilir fakat ; banyoya girip içeride ışıkları söndürüp fantezi yapmak isteyen yoktur . Ki varsa da özel istekle içeriye aldırabilir .

0|1
    0|0
  • Elini yıkamadan söndürme o ışığı diye.

1|1
    0|0
  • o müteahhit buraya gelecek cevap verecek !

1|1
    0|0
  • buhar olabilir su tesisatları olabilri o yüzden

0|1
    0|0
  • kanka bizde düğme yok sensor var kendisi yanıyor :))

0|1
    0|0
    • level atlamıssın olm, fakiriz bız. gaz lambasını yenı bıraktık:)

Yükleniyor...