Galatasaray a madrid macina ne diyosunuz?

Buyuk bir revizyona gitmesi lazim bu takimin basta burak yilmazi elden cikararak yoksa husran bekliyo bu sene cimbomu

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yav ben bu 8taşlıları anlamıyorum yav çok biliyosanıız siz gitsenize şampiyonlar ligine şerefli 3. lüler :). Fenevlilerde bir tuhaf shakhtar ı yenseydiniz o halde bir zahmet ama 3-0 soktular. Lütfen siz konuşmayın birader. Galatasarayın başında yönetim gibi bir bela var ve emre çolak oynatan hamza var bu yüzden kötü Galatasaray

0|0
    0|0
    • Eger bana diyosan yorumlarimi oku bilader senin dediklerinin aynilarini senden once demisim zaten basarisiz olunca hemen millete camur atma huyunuzuda birakin

• Hamzanin kotu oldugunu ben soledim zaten klavye delikanliligi da yapma terbiyesizlesme once adam ol da gizliden cik

• Hamzanın kötü olduğunu açıklamanda belirtmemişsin? Neyse onu geçtim de kevin grosskreutz transferini hatalı yapan bir yönetimden ben fazla birşey beklemiyorum en azından gruplarda 3. yapsınlar sonra bırakıp gitsinler. Seni de anlamadım klavye delikanlılığıyla ne alakası var ve gizliden çıkınca gelip dövecen mi davranışının altındaki bu garip tavır nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu mağlubiyetten sonra büyük takımlarla baş edecek güçlerinin olmadığını tek rakiplerinin astana olduğunu anlarlar inşallah yoksa o da gider elden

0|0
    0|1
    • Aynen ole gerci anlamalari cok da umrumda diil de bu sene lige baksin bunlar besiktasi grcmeyi dusunsunler

• Favori olmadığımız belliydi zaten artık diğer maçlara bakıcaz en kötü 3. olmalıyız.

0|0
    0|0
  • Astana dahi diş geciri bu oyun bu kadroya gerisini sen düşün

0|1
    0|0
  • Hamza yanlış sistemle başladı en büyük hata bu.
    Başta yönetim sonra teknik direktör ve Sabri tarik burak Umut vs... gibi mallar gitmeli. 1 teknik direktor 7 yeni oyuncu alınmalı. Başka türlü zor ama uefada bu kadro bile. iş yapar doğru sistemle final dahi oynar.

0|0
    0|0
  • Yönetim istifa sesleri geldi

0|0
    0|0
  • Peees diyorum artık 😭

0|0
    0|0
Yükleniyor...