Galatasaray taraftarlarının "Yönetim İstifa" tepkisine katılıyor musunuz?

Galatasaray taraftarlarının "Yönetim İstifa" tepkisine katılıyor musunuz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• daha geçen sene şampiyon oldu hep başarılı mı olucak bu zihniyeti de anlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tarafsız olarak katılmıyorum. Yönetim istifa etse ne olacak ki, kim gelecek bu saatten sonra? Üstelik, bu sonuçların sorumlusu yönetim midir? Kendinizi koyun bakalım, mali krizler yaşayan bir kulübün başkanlığına, istediği transferler yapılamamış, egoist oyuncu kadrosunun teknik direktörüne.. Ayrıca, Galatasaray taraftarı ne bekliyor ki? Geçen sene ki, şampiyonluk tamamen 2-3 oyuncunun bireysel formuyla gelmiş şampiyonluktu, üstelik Fenerbahçe ve Beşiktaş yarıştan erken kopmuştu.

Galatasaray taraftarının şükretmesi gereken çok şey var. Geçen sene, Fenerbahçe son vuruşlarda etkisiz olmasaydı, Beşiktaş formdan düşmeseydi, Fenerbahçe dördüncü yıldızı taksaydı, bu sezonda Galatasaray, Fenerbahçe yerine UEFA katılsaydı ve sağlam rakiplerle oynasaydı olacakları bir düşünün. Ya da Şampiyonlar Ligi'ne katılıp, Barcelona, Chelsea, Bayern gibi sağlam ekiplerle karşılaştığını. Muslera, Melo, Sneijder bu takımın her şeyiydi. Muslera, Sneijder formsuz, Melo da gitti. Bu şekilde bakarsak, sonuçlar hiç de şaşırtıcı olmamalı.

Taraftar, önümüzdeki bir iki sezon bu takımdan şampiyonluk beklememeli. Daha önemli olan, şu anda mali sıkıntıların aşılması. Onlar aşıldıktan sonra, takım zaten revizyona gidecek, tıpkı Fenerbahçe gibi. Ondan sonra, Avrupa'da ve ligde bir yerlere gelebilir. Galatasaray'da düşüşte olmayan futbolcu yok. Hocanın işi çok zor. Hem oyuncular arası iletişim iyi değil hem de hoca ile oyuncular arası iletişim iyi değil. Bu ortamda, formsuz, düşüşte ve egolu oyuncularla başarı beklemek deliliktir.

Beşiktaş,2-3 sene önce yaptığı gençleşmenin sonuçlarını yavaş yavaş alıyor. Trabzon, takımı yeniledikten sonra, birkaç takviyeyle takımı oturttu. Fenerbahçe, ligin en iyi kadrosunu kurdu. Avrupa'da Galatasaray tarzında başka bir takım yok. Bu durumda, ihtiyaç olan tek şey zamana bırakmak ve sabretmek. Boşuna Arsene Wenger 20 yıldır Arsenal'in başında değil.

Kazanım:Tıpkı zamanında çok eleştirilen "Zeman'a zaman gerek" goygoyunda olduğu gibi, başarı zamanla gelir, takımı bırakmak ya da bıraktırmakla değil.

0|0
    0|0
  • Takıma son dakikaya kadar sahip çıktılar yönetiminede tepkiyi koyacaklar Galatasaray taraftarı bilinçli taraftar tepki lazım böyle giderse başkan stada zor girer taraftarda sonuna kadar tepki koyar haklılarda haklıyızda daha çok erken orası ayrı ama çok geç olmadan tepki gelmeli.

0|0
    0|0
  • 3 kupa alınca şak şak
    Başarısız olunca yav...

0|0
    0|0
  • hemen ıstıfa etsın

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak katılmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Evettttt yazık o Podolski'ye verilen paraya şampiyon takımda yeni aldığı stoper hariç kimseden brşy olmazzzz

0|0
    0|0
  • katiliyorum kotu bir yonetim ama gs parasiz pulsuz bu kadar yonetilir

0|0
    0|0
  • hayır katılmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...