Arkadaşlar Galatasaray-Atletico madrid maçı hakkında düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar Galatasaray-Atletico Madrid maçı daha yeni 2-0 lık bir skor var düşünceleriniz neler?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Bir Fenerbahçeli olarak üzüldüm türk takımının kaybetmesine :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cefasınıda sefasınıda GALATASARAY taraftarı çeker.

Kısmet değildi nasip değildi bu akşam olmadı

0|1
    0|1
    • aynen bu akşam olmadı artık astana maçına odaklanmamız lazım

• Toparlanır inşallah. Toparlansın

• ben gs liyim. parasiz avrupada averaj takimi olursun. bu benfica bizi iki macta bizi yener. astana ters takim illaki birinde takiliriz. yani dort puanla uefaya gideriz.

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzucu

1|0
    0|0
  • bir galatsarylı olarak çok kötü çıktığımızı düşünüyorum hamza abi sağolsun mersinin karsısına cıkardıgı kadroyla cıkmıs atletıconun karsısına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Beklediğim bir sonuç oldu. Maç öncesinde yorumlarımı merak edenler şuraya bakabilir : www.kizlarsoruyor.com/.../q3837155-bu-aksam-ki-mac-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz

0|1
    0|0
    • evet çok doğru söylemişsin dediklerinde çıktı zaten.

• Yorumu yaptığım konudaki arkadaş beni eksilemiş ama ben hiçbir takımı izlemeden analiz yapmam. Maç öncesinde, bunların olması çok barizdi. Üstelik, analizime eklemem gereken bir başka nokta ise, Atletico Madrid'in "kapanan takımlar nasıl açılır","nasıl yorulmadan maç kazanılır" başlıkları altında futbol dersi vermesiydi. Özellikle, Griezmann'ın attığı ikinci gol altyapılarda ders olarak izletilmeli.

Ne yazık ki, ülkemizin bir takımı Avrupa'da kaybederek başladı ama kaybettiği takım da grubun açık ara favorisi. Astana'nın 2-0 kaybetmesiyle de, bugün herhangi bir sürpriz yaşanmadı. Umalım ki, Perşembe günü Fenerbahçe yeni kadrosuyla bir türlü yapamadığı patlamayı yapsın ve ülke puanımız artsın.

• Beklenen oldu adamlar rahat kazandı zaten gs madride rakip olamaz
    Tek rakip astana , akıllı oynayıp uç ol en azından

0|0
    0|0
  • yonetım ıstıfa

0|1
    0|0
  • Tek cümle. ''Yönetim istifa''.

0|1
    0|0
  • İlk yarıda 2 tane kazmanın kişisel hatası yüzünden maçı kaybettik. İkinci yarıda atletico etkili bir oyun sergilemedi. Zaten o kaçan pozisyonlar neydi öyle. Ah be poldi. Kanatlı şeref yoksunları sevinmesinler. En kötü gün bu günse, bu günde Galatasaray.

0|0
    0|0
    • emrenin çok hatası oldu. yasin oyuna girince galatasarayda hareketlenme başladı zaten podolski bugün bence hayal kırıklığıydı. ama bu akşam en iyi oynayan jason denayer di

• Yasin bence banko oynamalı. Bu hamzanin umut aşki ne çözemedim. Anca sahada deli gibi koşuyor yararı yok. Chedjou ilerleyen maçlarda muhtemelen hakanın yerinde oynar. Melonun yerini doldurmaya çalışıyorlar. Denayer çok iyi bir oyuncu. Bu maçtan sonra neden city opsiyon vermemis açikca belliydi. Geleceği parlak.

• chedjou yoktu içim yandı. melonun yokluğu ne kadar belliydi adama kötü diyolardı ama galatasarayı o toparlıyodu. yasin bencede banko oynamalı. artık astana maçına bakıcaz

• Bir Galatasaraylı olarak üzüldüm :(

0|1
    0|0
  • gs nin capi bu kadar

1|1
    0|1
  • galatasarayın yarısı üst düzey yarısı anadolu takımı gibi

0|1
    0|0
  • Yorumda arkadasin dedigi gibi yarisi üst düzey yarisi Anadolu takımı. Mq hamza denge denge diye diye b*k etti takimi wesley top atiyor diger salak topu oraya atacağını akli kesmiyor verkac yapacak yapamiyor adamlar mq bunlar hiçmi neraber idman yapmıyor?

0|0
    0|0
    • muslera formsuz sinayder formsuz lukas podolski formsuz takimda on libero yok. takimin borcu cok transfer hayal. turkiyede manisa nasil kucuk takimsa avrupda gs ayni captadir.

• @petubor bu sezon ligdede berbat osmanli spor gibi bir takimi hatta hic galibiysti olmayan mersini yenemedi. İnşallah gecen sene gibi açılır sonradan

• turkiyede besiktas ancak atleticoyla cator catir oynardi. cok hizli takim. turkiyede fenrr var daha trabzon iyi gidyo sampiyonluk hayal ya

• 2 tane daha yerler

0|0
    0|0
  • ilk yarı kaç kaç

0|0
    0|0
    • ilk yarıdan 2-0 skoru belli ettiler zaten

• Hamza Hamzaoğlu maçı batırdı yav emre çolak ı oynatarak maç mı kazanıcağını düşünüyor bu. herif. 2-0 oldu emreyi çıkardı sonra gs uçmaya başladı. Tüm suç hamzada bu kadar net

0|0
    0|0
    • aynen bencede hamza hocada ilk başta yasini almamakla hata yaptı. bu akşam olmadı artık astana maçına bakıcaz

• 3. oluruz herhalde bana öyle geliyor. Hayırlısı bakalım

Yükleniyor...