Yardım edin! büyüme hormonu veya kilo almak çene yapısını özelliklede ucunu büyütür mü?

kilo alında çene yağlanıp vbüyür mü, 21 yaşındayım 22 olmama 2 ay var o zamana kadar spor yapsam büyüme hormonu sayesinde çenem büyür mü veya kaslanır mı doktor çenende gelişim boukluğu var dedi zaten dişlerimde yamuk çarpık arkadaki 20lik dişlerim çıkamıyor
profilden çirkin zayıf görünüyor
yardım edin! büyüme hormonu veya kilo almak çene yapısını özelliklede ucunu büyütür mü?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• dışarıdan growth hormonu alırsan kemik yapın büyüyebilir, özellikle süt ve süt ürünleri tüketecek olursan.

0|1
    0|0
  • fazla kilo alırsan çene kısmı yağlanabilir.
    ama çene kemiğinin büyümesinden bahsediyosan, öyle bir şeyin olacağını sanmam. ama sen içinin rahat etmesini istiyorsan doktoruna da sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • 73 kilo 1.90 boyundayım 90 kilo olmak istiyorum o çene çıkııntısı hakkaten yağlanır mı gerçi spor yapıyorum

• benim dediğim yağlanmanın oluşması için yüksek miktarda kilo alman+dengesiz beslenmen lazım. yani aldığın kilolar sana "göbek" olarak dönüyorsa dediğimin oluşma ihtimali var ama sen spor yapıyormuşsun zaten.
      aldığın kilolar kas olarak geri dönüyorsa dediğim yağlanma gerçekleşmez.

Yükleniyor...