Bana dizilerin gerçek olmadığını kendimi kaptırıp ağlamam gerektiğini söyleyebilir misiniz ?

Dizi , film fark etmez ne zaman yalnız izlesem en dandik sahnede bile ağlayabiliyorum ama arkadaş çevresinde izleyince korku filmlerinde bile dalga geçip gülerim ve ayrıca normalde sadece sinirlenince ağlarım üzüldüğümde kolay kolay ağlamayan biriyim. Hatta bazen ağlanacak halime gülen birisiyim. Bana ne zaman ağlayacağımı ne zaman ağlamayacağımı öğretin :)) Gerçekten ağlama olgusu benim için çok farklı bişi ben onu farklı bir boyutta yaşıyorum.Bazen abim ismimi bağırarak söylese bile gözlerim dolar acaba ne yaptım yine derim :)) Çok ilginç cidden.

Siz ne olduğunda ağlarsınız ? Erkeklerin biz ağlamıyok lafını yemiyorum güçlüsünüz bize göre ama dıştan olmasa da içinizden ağlıyorsunuz biliyorum :))

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• ben de duygusalım. ağladığımın görünmesini istemem ama sık ağlarım. sinirlendiğimde ağlarım. üzüldüğümde her zaman olmasa da ağlarım.

dizilerde filmlerde o karakterler için ağlamam. ancak özellikle dönem yapımlarında anlatılanların kimileri tarafından gerçekten yaşandığını bilmek ağlatır. mesela öyle bir geçer zaman ki izleyenler bilir, liseli bir çocuğun eline silah verdiler daha silah tutmasını bilmeden başka bir çocuğu öldürttüler. 70-80lerde ne kadar çok çocuğa başka çocuğu öldürttüklerini düşündürüyor.

kısacası ağlamak iyidir şikayetçi değilim. içime atmamı engelliyor. ama artık başkaları varken ağlamıyorum.

1|0
    0|0
    • Ben de senin gibiyim.. Gerçeklik payı olanlara üzülüyorum zaten hele o Osman var ya beni bi ara çok güzel ağlatmıştı ilk sezonunda.. Aile kavgasından etkilenen psikolojisi bozulan çok çocuk var onu güzel yansıtmışlar.. Odaklanmazsam ağlamam yalnızken odaklanırım o yüzden de duyguları hissederek izlerim o yüzden de yalnız izlemek her zaman tercihimdir benim..Ben de şikayetçi değilim ama ne biliyim bazen sorun bende mi acaba diye de düşünüyorum hani :))

• teşekkürler beyb <3

Erkekler Ne Diyor 8

• akasya durağı beni hayata bağlıyor

pis yedili mizah yeteneğimi geliştirdi

arka sokaklar hayatı öğretti

kurtlar vadisi gözümü açtı

hayat bilgisinde tarihi öğrendim

doktorlar sayesinde hayat kurtarabiliyorum

bez bebek sayesinde çocuklarla aram çok iyi

bence diziler gerçek, haklısın babe

1|0
    0|0
  • ağlamak doğal olması gereken bir olaydır ağlamakta sorunyok sık ağlıyor olman duyguları yoğun yaşıyor olman ile alakalıdır ağlamamak için kendini sıkma aksıne hıçkırı hıçkıra ağla içini dök iyi gelir filmde ağlamak istemiyorsan sanhe esnasında sette neler yaşarlar gibi saçma bi fikirle dikkatini dağıt

1|0
    0|0
  • faruk peker müjde ar'ın kafayı araba camına sıkıştırdığı sahnede ağlamıştım hayatımda ilk defa daha da ağlamadım :D:D:D

1|0
    0|0
  • diziler gerçek değil. kendini kaptırıp ağlamamalısın :)

1|0
    0|0
    • Sağol valla siz de olmasanız :D

• Soyadın mı hıı tamam o zaman dalga geçilecek bişi yokmuş :D Empati kurmak iyidir ya birçok yanlıştan kurtarır insanı.. Senin derdin neymiş de yetiyo :))

• üniversite diyeyim gerisini sen anla. tabi diğerleri de var. amman yaşamk güzel hayat kısa hoppa hadi bakalım eğlenelim coşalım kopalım saçmalayalım aynı benim gibi :P

• rakı içecek parası olupta oğluna flüt alamayan babayı gördüğünde ağlamıyorsan insan değilsin :)

link

1|0
    0|0
    • Çok duygulandım bak şimdi :D

• Tıp tıp olalı böyle bir açıklama görmemişti sayın seyirciler :)) Tamam bez bebekle başliyim sihirli anneme geçiş yaparım :D

• güzel seçim bücür cadı ile ruhsar ı da sıkıştır araya bir yere :)

• mesele dizi degil ancak duygusallikla alakali.Biz ne dersek diyelim sen yinede aglayacaksin:)

0|0
    0|0
  • Neden ağlamak kötü bir şeymi? Bence insana insan olduğunu hatırlatan şeylerden biri

1|0
    0|0
  • Evet, söyleyebilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne zaman ağlayacağımı ne zaman ağlaymacağımı bende bilmiyorum.. bende film izlerken saçma sapan kısmından duygulanır ağlarım :S biri banasesini yükseltse hemen ağlarım kızgınkende ağlarım kendime engel olamıyorum çok duygusalım öyle saçma şeyler için ağlıyorum ki :S

1|0
    0|0
  • Canım yapma , etkilen me derim ama bünye meselesi , çok etkileniyorsan izleme derim sana , sorun tamamen sizle alakalı , niye ağlıyorsunuz gerçek değil , haya ürünü sonuçta , bir uzamana gidin bence :)

1|0
    0|0
    • Uzmana mı yok artık :D Gerçek değil ama onlara yakın olaylar yaşanıyor :/

• cidden sorun büyük , gerçek sanıyorsan ,artık kolik oldun sen dizi film kolik , acele psikoloğa vs. görün..

• Gerçek sanmıyorum gerçekte de yakın olaylar yaşanıyor dedim oturup sihirli anneme ağladığım yok.

• Diziler gerçek değil kendini kaptırıp ağlama :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...