Galatasaray taraftarı sizce de iyi gün taraftarı değil mi?

Emre çolakı ıslıkladılar çıkarken takım kötü ses yok tribünde

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir galatasaraylı olarak her zaman destekliyorum takımımı :)
    Bir kısmı öyle haklısın ama ben değilim :)

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen öyle korkudan deliklerine saklaniyorlar yazık :)

0|1
    0|0
  • Bence de katılıyorum

0|0
    0|0
  • Zaten :D

0|0
    0|0
  • Iyi gun taraftari ile alakasi yok cikar aslanlar gibi oynarsin yenilirsen oyle yenilirsin canimiz feda, ama yaz tatilinde kari kiz ayartip macda oynamazsan bunlari hakketmisindir.

1|0
    0|1
  • Aynen öyle.

0|0
    0|1
  • Bence de.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Ligi sekizinci bitirdikleri sene kaç bin kişiye oynuyordu bu takım taraftarı her zaman kupa ve yıldızla övünür eğer başarı yoksa onlar da yoktur geçen sezon 3 kupa varken şak şak vardı şimdi yönetim istifa

0|0
    0|1
  • Yok IYI GÜN TARAFTARI degiliz. Emre çolak sence sampiyonlar ligi oyuncusu mu? BIRAZ KAFANI CALISTIR.

1|0
    0|2
    • Diğerleri şampiyonlar ligi oyuncusu mu? Yeni iki bekde vasat

• Eto gibi diyecektim

• Bu sene olmaz bu kadroyla da canlandilar biraz sanki risk aldılar arkada boşluk olmaya başladı aha torreste girdi😊

• Geçen sene 3 Kupa aldık evet, ama çok iyi bir futbol oynamıyorduk gerçekçi olmak lazım biraz şansa bir şampiyonluk kazandık. O kadroyla sidik zoruyla, biraz şans biraz Muslera'nın yaptıklarıyla şampiyon oluyorsa Fenerbahçe'nin şimdiki kadrosuna kafa tutma şansımız yok diye düşünüyorum ve açık söylüyorum avrupa ligine bile kalamazsak süpriz olmaz benim için.

0|0
    0|0
  • O ufaklık mükemmel bir futbol oynuyorda mı ıslıklanıyor? Kaç tane top kaçırdı skora etki edecek yerlerde yaptığı hatalar.. Bir bakıma bu tepki hamza hocanın kararları umut değişikliği bunu belli etti. Yıllardır kendini geliştirmedi bir zahmet bu takımda barındırmasınlar. Ayrıca Galatasaray- juventus maçında kar kış okulunu eken, işinden zar zor izin alan insanlarda var. Onlardan biride benim. İyi gün taraftari demeden önce düşünün.

0|0
    0|1
  • Tam pzevenk onlar utanmiyorlar hani nerde 4 yildizlari nerde 3 kupalari pezolar ismail kartal sayesinde aldilar gtleri kalkti ama birdaha fenerden bir b*k alamayacaklar bizi izlemeye devam GFB heryerde !!!

1|2
    0|3
  • ligi 8 nci bitirdiklerinde türkiyede gsli yok diye düşündüm

0|2
    0|2
  • Jason Denayer e vasat mı dedin sen :DDddd :DD biraz daha gülücem hahahah ulan ne kadar aptal varsa burada toplanıyor ya :)

0|0
    0|0
    • ilk yarı denayer bek oynamıyodu sabriyi çıkardı onun yerine beke çekti maçı izlemiyon galiba :D

• o zaman sabri sağ bekti :D

• O sabrinin de a*k hepsi bela başımıza :D

• İyi gün taraftarıyım tabi.
    Ben futbolu zevk için izliyorum.
    Babamın kulübü mü sanki kendimi heder edeyim?
    İyi futbol varsa izlerim keyfime bakarım.
    Kötü futbol varsa gider eve yatarım 😎

0|1
    0|0
  • niye tepki gösterdiler anlamadım. galatasaray'ın bugün yeneceğini düşünen var mıydı gerçekten

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kuleler

0|0
    0|0
  • Türkiye de her takımda bu olay var ki emre maça konsantre degildi zaten

0|0
    0|0
  • Degil gs taraftari turkiyenin en elit takiminin en elit taraftari

0|0
    0|1
  • Vryns bile yenilince siteye girmiyor