Hayatınızdaki insanın size olan sevgisinden aşkından bunalıyor musunuz ?

Erkeklere soruyorum ..................

hayatınızdaki insanın size olan sevgisinden aşkından bunalıomusunuz ... bunalıyorsanızda bir kızı bütütn kaprislerine , bütün şımarıklıklarına ,anlayışsızlıklarına rağmen neden hayatınızdan çıkarmazsınız... cinsel bir birlikteliğinizde yok sadece duygusal .. bırakmıyorsunuz aslında sizi yıpratıyor sevgisinden eminsınız ama bu tavırları da katlanılacak gibi değil ne yaparsınız beyler ... neden böle yaparsınız

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar çok naz sitem şımarıklık ve bulunamayack hint kumaşı hareket ettiği sürece yalnız kalmaya ve terkedilmeye mahkumdur kızlar karşındaki erkek seni seviyosa ciddiyse cinsellilik düşünmenden kullanıp atmadan yola devam ediyorsa cinselliği evlenince düşünüyosa ve sende böyle dürüst doğru kalbi temiz insanı hala çıldırtacak sitemler nazlar şımarıklık yapıyosun sorun sende hata sende erkek bırakır gider kız dediğin hanım olmalı ve dingin olmalı

1|1
    0|0
    • ben sadece soru sordum kendımı anlatmadım kı ;)

• haklısnız

• sizede haklısınız :)

Erkekler Ne Diyor 11

• mesaj, telefon, yerli yersiz istekler bunaltıyor tabii ki. ona rağmen ayrılmıyorsam ya gerçekten seviyorum herşeye rağmen - ki bu onun böyle kalması gerektiği anlamına gelmez. değiştirmeli bazı yönlerini - ya da art niyetliysem zaten başka şeyleri birileriyle yaşıyorumdur. dönüp gelecek sabit biri olsun diye düşünmüşümsdür seni.

1|0
    0|0
  • Cevap ne olursa olsun katlanacak kadar 'Sevmek' olabilirmi ?

1|0
    0|0
    • evet katlanacak kadar sevmek herşeye ragmen

• of nasılda biliyorsunuz kendinizi :) sorunda burda başkası olduğunda değişen birşey yok muamele aynı birde az çok seviyorsan katlanıyorsun yıpranıyorsun işte birde kadınlar erkekler gibi somut değil daha soyut davranıyor hayal dünyasında büyütüp ortaya karışık sunuyorlar

0|0
    0|0
    • erkekler mı haayl kuruyor kızlar mı yanı ... erkekler bıraz daaha gercekcı sankı

• ben günümüzde evlenen erkeklerin dahi yeter artık evlenmem gerekli diyerek evlendiğini yada buna kendilerini mecbur hissederek evlendiklerini düşünüyorum evlenmek üzerine ailevi baskılarda oluşuyor artık işler tersine döndü sanki eskiden kadına evlen deniyordu şimdi erkeğin gözünün içine bakılıyor evlen lan artık diye bizlerde olabilecek en iyi ihtimali seçmeye çalışıyoruz yoksa dediğim gibi pek azı hariç çoğu kadın kadın aile olunca karşılaması beklenen şeylerin çok uzağında

• kesınlıkle beklentıler karşılanmayınca sapkınlık oluo zaten

• Fazla sevgi değil, ilgisizlik bunaltır.

1|0
    0|0
  • Benden sana bir erkek sırrı:

Bir kız, bir erkek açısından aşırı cıvıl cıvıldır.

Neşeniz ruhumuzu açarken zihnimizi yorabilir.

Senin bunalma dediğin şey, budur aslında. Bunun anlamı sevginin azalması (ne demekse) veya elinde tutamama falan değil. Bunlar senin çaresizce uydurduğun açıklamalar. Ne olur yavaş ol, üstüne varma ve bırak ne anlatacaksa o anlatsın.

Ayrıca cinsel birliktelik bir ilişkiyi ne ilerletir, ne de geriletir. Sadece ek bir cephe açar ;)

0|0
    0|0
    • ben açıklama yapmadım çaresız de degılım uydurmadım da .bır erkegın bır kızı hayatında herşeye ragmen tutmasını nasıl basardıgını sordum

• Sadece başarı veya başarısızlık olarak ele almak yanlış.

Ölçüler tutmuyorsa ayrılık oluyor ve o ayrılığın şekline göre mantıksız açıklamalar yapıyoruz.

Elde tutmak, kendine bağlamak, hayatından çıkartmak... gibi...

• evet haklısınız...

• yaşam sadece cinsellik değildir hiç öyle boğan kız denk gelmedi bana

0|0
    0|0
  • senın yaptıgın gecmıste kı hatalarından kaynaklanıyor olabılır belkı de ondan once kı hayatında kı yasadıgın seylerden de kaynaklanıyor olabılır

0|0
    0|0
    • aldatıldım geçmişte ıster ıstemez ınsan hep şüphecı korkak oluo ama benım bahsettıgım merka ettıgım bır erkek gerçekten sevdıgı için mı katlanır yoksa katlanıyormus gıbı mı yapar

• her ıkısı de mumkun

• anladım ...

• sevmekten başka bir cevap gelmiyor aklıma

0|0
    0|0
  • aşırı ilgi, aşırı sevgi beni bunaltıyor. dediğin gibi kapris, anlayışsızlık da varsa açıkçası cinsellik olsa bile çıkarırım hayatımdan. olması gereken budur çünkü.

0|0
    0|0
  • kısa ve net HAYIR demeyi bilmediğimiz için. ;/

0|0
    0|0
  • sanki beni anlatmışsın.o kadar bunalıyorum ki.aşırı kıskançlığından kaprislerinden havalı takılmasından ama bırakamıyorum.bırakmama nedeni herkesin kaybetmeyi göze alamadığı şeyler vardır.

1|0
    0|0
    • kesınlıkle .. yerı dolmayacak bır ınsandır mesela

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...