13 yaşındaki kardeşim yüzme takımına girmek istiyor?

13 yaşındaki kardeşim okulundaki yüzme takımına girmek istiyor ama ailem ve ben onun için zor olucağını düşünüyoruz. Ben hiç takıma girmedim ama tanıdığım yüzme takımında insanlar var ve birinde yizme yizünden sağlık problemi yaşadı. . Sizce onun için zor olurmu , gelecek sene teog sınavı var derslerini etkiler mi? Çok hevesli hergün denizde yüzüyor ve gerçekten iyi bir stili var.

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakın ve yapmak istediği şeyi yapsın.

1|0
    0|0
    • Aslında benim için o kadar sorun olmaz ama ailem o kadar heveslenmesin giremez falan gibi şeyler söylüyorlar

• Hayır değiller 😁

• Olmadığını biliyorum. İleride size karşı kötü omasını istemiyorsanız izin verin dediğim gibi yoksa sizi suçlar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten istiyorsa engel olmayın. elli hevesini alır bilemezsiniz. Belki de çok iyi bir yüzücü olur :)

1|0
    0|0
  • bence gönderin yoksa ileride beni göndermediniz hepsi sizin yüzünüzden diyebilir

1|0
    0|0
  • yüzmenin zararı yoktur ama takımlar yarış amaçlı olduğundan hız=kas problemleri. Ders konusunda ise hiçbir zararı olmaz hatta derse ilgisi artar bende 16 yaşındayım :D

0|0
    0|0
  • Planlı çalışmasında da çok büyük etkisi olur. Ben 12 yaşında girmiştim ve çok büyük faydasını gördüm.

1|0
    0|0
  • Olumlu etkisi olur. Sınav döneminde moral ve motivasyonu yüksek olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...