Kavgada dayak yiyen olmamak için?

okulum malesef boks ringi gibi atarlanan atarlanana kavgalar (kızlar arasında bile) çok sıradan karşılanıyor kavgada yenmek için etkili taktikleriniz var mı

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar burada yazılı olarak anlatılamaz.

Ancak bir kız için:

1. Saçını kaptırma.

2. Göğüslerini koru.

3. Kızlar daha çok yüze saldırır. Yüzünü koru.

4. Yüze ya da saça saldırmak yerine karnına vur.

5. İsterse dünyanın en güçlü insanı olsun, dizine vurunca külçe gibi devrilir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Soruya Ve cevaplara baktım da valla Su anda Seslı guluyorum... Ama Beklentını Karsılamak ıcın Bır cevabım olacak.. Sen sen ol Musluman Kardesınle dın kardesınle asla kavga etmemeye calıs.. Zamanında Ben Ve ekıbım gece 3 lere kadar sokaklarda gezerdık. Bırısı Höyt dese yada yan baksa dayaktan beter ederdık Onu.. Sonra gun geldı Baskaları toplanıp benı Olumden Beter ettı.. haaa ben uslandımmı hayır uslanmadım Iyılesınce de onların bana geldıgının 10 mıslı gıttım sopalarla daha beterını yaptım. Sonuc olarak karakolluk olduk nezaretıydı bılmem nesıydı savcısıydı.. Sonra askere gıttım. ASkerden geldıkten sonra 1-2 sene daha kavga ettım.. ama su son 4 yıldır kımseye daha tokat atmıslıgım yok. cunku dusundumkı elıme gecen hıc bır sey olmadıgı gıbı bazı kayıplarım bıle oldu kavgadan.. Onun ıcın en son caredır kavga etmek.. haa senınde caren kalmamıssa eger.. Sabrını tasıtan kısının karsısına gec ve ansızın kaval kemıgıne Ayakkabınla vur. Sonra daha dogrulmadan ard arda yumruk darbelerını ındır.. Kazanan Sen olursun.. Ama unutma Bu Son carense yapacaksın.. Kavga bırseyde serbesttır sana mesela sapıkca askıntılık eden bır erkek varsa dırek bacak arasına erkeklıgıne ındır tekmeyı sonra vurabılırsen Yıne kaval kemıgı ve yumrukları ard arda.vur ve hemen ordan ayrıl.. :)) ınsallah hıc kavga etmezsın. Hayatında Basarılar...

0|0
    0|0
  • Baktınki kavga kaçınılmaz durumda,o daha konuşurken hiç beklemediği anda yüzüne yumruğu var gücünle vur.O daha bunun şokunu atlatamadan 2.ve3.cü yumruguda indir.Sonrasında zaten araya girenler olur ve sen dövmüş olursun

2|0
    0|0
  • kavgadan uzak durmak en etkili taktiktir:)

0|0
    0|0
  • niye kavga ediyorsunuz yaw biz ettikte okadar ne oldu evdekiler kavga yüzünden kac defa yemin ettiridler bana bir daha yapma diye ev hapsi bilmem ne gene duramadım ama artık hepsinden uzagım 5 senedir kimseye el kaldırmadım anlasamıyorsan konusma uzakdur niye kavga ediyorsun

0|0
    0|0
  • tekvando yapmak gerek

1|0
    0|0
  • uzak dur bizim okuldada var zaten ben insaların fiziksel özellklerini dövüş için kullanmalarını yararlı bulmuyorum bende bayag yapılı kaslı bi erkeğim ama öyle atarlanmıyorum

1|1
    0|0
  • ben full kontak yapıyorum ve ringde benim sikletimde al aşağı edemediğim insanlar var hala (: dayak yemeden asla dayak atamazsın bunu unutma :D

0|0
    0|0
  • göğüsya da kişisel organına vur :) ayrıca kızın t-shirtini yırt eğer kızsa süttenle görünmemek için kaçar :)

0|0
    0|0
  • bunu bi erkek sorsa normal karsilardim ama bi kizin sormasi sasirtti beni dayak yemek istemiyorsan ilk yumrugu sen at ki dayak yemiyesin ondan beklersen yumruk atmasini bilki dayagi yemissin

0|0
    0|0
  • uzak duracaksın kavgalardan. kızlarla veya erkeklerle kavga ediyorsan bacak aralarına tekme atacaksın yenmek için

0|0
    0|0
  • 18 yaş altı la bu kesin

1|0
    0|0
  • o nası bi okul..abooovv ilkokulda mısın sen yoksa..çabuk çık burdan annene sölerim yoksaa=))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...