Sevmediginiz biri sizi çok seviyor? ne yapardınız?

eskiden kardeşınız saydıgınız biri sizi çoook seviyo ama sizde birine aşıksınız ve sevdıgınız kişi sizi sevmıyo sevmedıgınız birine şans verırmıydınız?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• yazını okudum. Güzel birşarkı aklıma geldi..Aşka düşen sevilmez seven mesut olmazmış...Sevilen kıymet bilmez seven gönül yanarmış..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• saçmala sakın öyle bir şey yapma resmen onun duygularıyla oynamış olursun onu sevmeden neden şans veriyorsun iki gün sonrada sıkıldım ilk zamanlarki gibi değiliz diyip ayrılacaksın sonra çocuk deprosyana girecek falan :)

1|0
    0|0
  • 1 - sakın insanları inciltme

2 - insanları seni seven sana değer verir.

3 - seni seven biriyle çıkarken başka birini sevdiğini yansıtma.

en son ki kuralda ben sevgilimi döverim.

0|0
    0|0
  • aşık oldugum kişi ile devam etmek için tüm çabalarımı sarfederdim

olmuyorsa beni seveni sevmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • sevmediğim birine neden şans vereyim ki? üstelik önceden kardeşim olarak görüyormuşum. üstelik bunu sevdiğim kişi beni sevmediği için yaparsam, sırf boşta kalmış olmamak için bu şekilde hareket etmiş olurum.

0|0
    0|0
  • seviliyor ya da isteniyor olmak cazip geliyor sadece şu an size. ilk baktığınızda kalbiniz ne diyorsa onu yapın. eldeki ilişkiden de olmayın.

0|0
    0|0
  • Şans ver be ..

0|0
    0|0
  • asla böyle birşey yapma aklın başkasındaysa , karşındaki insana yapacağın en büyük kötülük olur bu..

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok olmaz

0|0
    0|0
  • Vermezdim..Cunku bı sure sonra elde edınce defolup gıdıyorlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır vermem , şans versen ne olacakki sana olan sevgisinden surekli biseyler yapıcak sana ama sen sevmedigin icin cok onemli olmıcak sonra o uzulecek falan filan gec tatlım gec

1|0
    0|0
  • Elbette sans verirdim

0|0
    0|0
  • hayır bir kere başkasını seviyorsan karşındakine büyük haksızlık olur bence ayrıca kardeşim dediğin bir insana nasıl sevgili olarak bakabilirsin ki

0|0
    0|0
  • vermezdim ..sevmediğim birini sevmeye çalışamam şans verirsemde üzülen o olur..

0|0
    0|0
  • sakın böyle bi hata yapma..

0|0
    0|0
  • 18imde olsam verirdim. ama değilim

0|0
    0|0
  • işte seviyeyi korumalı öyle durumda , çok zor durum bencede , yakınımla bir ark. asla sevgili olmam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...