En son ne zaman iyilik yaptınız? ne yaptınız?

en son ne zaman iyilik yaptınız? ne yaptınız? anlatın

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor durumda olan bir aile var onlara sürekli yardım ediyorum ama evdekilerden gizli annem çok kızıyo elindeki avucundekini hep dağıtyon diye ne yapıyım elimde değil. Kendim maddi açıdan çok zor günler geçirdiğim için zor durumdekileri anlıyorum ve hep yardım ederim. İyilik söylenmez biliyorum o yüzden gizli yazdım böylece kşm oldugumu bilmiyceksiniz.

0|1
    0|0
    • Allah senden razi olsun keske karsima senin gibi biri ciksa

Kızlar Ne Diyor 9

• Iyilikm? O da ne

0|0
    0|0
  • Dün akşam apartmana sığınmış iki kediye süt verdim sonra bodrumda bi yer buldum oraya koydum onları çok soğuk :(

0|0
    0|0
  • iyilik anlatılır mı yaw

1|0
    0|0
  • Eğer iyilik birileri ile paylaşılırsa sevabı kalmaz bu nedenle söylememekten yanayım.

0|0
    0|0
  • eltime dun yas pasta yapip gonderdim iyi bi iyilik biz kadinlar icin :D

0|0
    0|0
  • Kötülükleri yazsam olmuyor mu!?jadfmsbgöndönbgö

0|0
    0|0
  • Prensip olarak iyilik yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Her gün otobüste teyzeciklerime amcacıklarıma yer veriyorum :P buda sayılır dimi. ?

0|0
    0|0
  • cok oldu hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyilik yap denize at balik bilmezse Halik bilir diye bir söz var.

Yapilan iyilikler yaptigin kisi ile Allah arasinda kalmali söylenirse bir anlami kalmaz diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • Bazen bir tebessüm bile iyiliktir

0|0
    0|0
  • Üniversite'de önemli bir dersin sıanvından çocuğun biri 0 alacakken biraz istemsiz de olsa benim sayemde 70 -80 alacak :) Neden istemsizdim ben emek veriyorum çalışyıorum o beleşe kondu en sinir odluğum şeydir..

0|0
    0|0
  • çok oldu hatırlamıyorum

pek yaptığım bir şey değil

0|0
    0|0
  • Bunalımdaki birine çıkış yolunu gösterdim, bir insan kurtaran dünyayı kurtarmış gibi olur demiş Yahudiler...

0|0
    0|0
  • Dün bi yüzlük sigarayı 15 kişiyle paylaştım. Aldığım hayır duasıyla cennettekim yerim banko.

0|0
    0|0
  • ben hep iyilik yaparım :D

0|0
    0|0
  • kendime iyilik yapıyorum şu an. 4 gün sonra ağzıma bişeyler atıcam.

0|0
    0|0
  • yatakta bı kızımutlu ettım

0|0
    0|0
Yükleniyor...