Kapat

Sınıf arkadaşınız size çıkma teklifi etti

kızlar sınıf arkadaşınız yada okuldan biri size çıkma teklifi etse kabul etmezseniz yine arkadaş kalırmısınız onunla ilgili ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
ya sevgili olmayı düşünürmüsünüz

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken ettiydi ama kabul etmedim .." hadi len sen benim bladerimsin" dedim ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Arkadaş kalmam.Ben reddettim.Ama o her teneffüs ve çıkışta bıkmadan yanıma geldi.

0|0
    0|0
  • bende hoşlanıyosam sevgili olmayı düşünürüm ama içimde hiç bi şey yoksa ona bu duyguları geçene kadar benden uzaklaşmasını söylerim

0|0
    0|0
  • Etmişti yıllar önce dalga geçiyor sanmıştım terslemiştim... Üniversite de olmadı... Zaten sınıf arkadaşımla sevgili olmazdım... Yarın öbür gün ayrılırsak tuhaf olurdu... Aynı şey iş yerim için de geçerli...

0|0
    0|0
  • hoşlandığım biriyse ve geleceği varsa kabul ederim cunku bitecek bir iliskiye baslamak sacma ve surekli yuz yuze geleceksin artı kabul etmeyipte arkadas kalma dusuncesi biraz sacma merhaba merhaba yeterli

0|0
    0|0
  • Lisedeyken okulda asla kimseyle cikmicam diye yemin etmistim

0|0
    0|0
  • sevgili olmayı pek istemem ayrılınca zor olur .ve kabul etmezsem arkadaş kalmaya devam ederim

0|0
    0|0
  • bi keresinde oldu okulu bitirinceye kadar konusmadim onunla ,sonra ,okulun son gunu kus ayrilmiyayim diye barisdik,arkadas olarak ayrildik

0|0
    0|0
  • belli bir zaman sonra araya mesafe koyarak arkadaş kalabilirim sonrasında bu olay tamamen unutulana kadar da samimi olmam

0|0
    0|0
    • ben düşünmem arkadaşım dediğim bir insanla çıkmak bana çok doğru gelmiyor çünkü

• Umarım saçmalmaz diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Sevgili olmayı düşünmem.

0|0
    0|0
  • Mesafeli davranırım.

0|0
    0|0
  • Arkadaşız der reddederim ..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Ettiydi dötüm kalkmasın diye reddettim.

0|0
    0|0
  • etsinnn.. ilgim yoksa kabul etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...