Wesley Sneijder Galatasaray'da sizce nasil bir transfer?

Arkadaşlar Galatasaray bılıyorusunuz Galatasaray Wesley Sneıjderı transfer ettı sızce nasıl transfer Galatasaraya neler kazandirabilir

Güncellemeler:
link Sneijder Top 5 ıyı seyırler

0|0
16|31

En İyi Kız Görüşü

• Süper bir trasfer.Kıskananlar çatlasın :) Cim Bom Galatasaray,Galatasaray şampiyon,Cim Bom Galatasaray Şampiyonum Cim Bomum... :)

7|17
    3|5

Kızlar Ne Diyor 15

• Süper bir tranfer yaptı ,Galatasaray'a Hagi'den sonra gelen en iyi futbolcu üstelik yaşı da 28 .

Bu kadar iyi bir futbolcuyu 34 yaşında önce transfer etmek kolay iş değildi ,Galatasaray gerçekten çok iyi yönetiliyor geleceği çok iyi okuyorlar .

Paranın Şampiyonlar Liginde olduğunu biliyorlar bu sene elenseler bile bu kadro ile ligi uzak ara şampiyon bitirecekler seneye direkt Şampiyonlar Ligi ve en az 15 milyon euro .

0|2
    0|1
  • Ne adammış arkadaş günde 5 tane sneijder sorusu soruluyor ve hepside aynı , yetti gari ...Aynı soruyu sormamak için bi sorgulayın önce ..

1|2
    1|3
  • very good :)) fb liyim ama olsunn hayırlısı olsunn . ayrıca hoş çok ta yakışıklı. En son sevgilisiyle Bimden çıkarken görüntülendi :D

0|6
    3|3
  • super bir transfer sampıyonlukta cok katkısı olucak gıbıme gelıyor

0|4
    0|3
  • Ya çok yararı olacak yada çok zararı . Ama benim görüşüm yararlı olacağından yana .

0|4
    0|2
  • on numara transfer bu sezon daha iyisini yapabilecek bir takım ben göremiyorum . en iyisini biz yaptık yine . kendini kısa zamanda gösterecektir . güveniyorum

0|1
    0|2
  • kimse kusura bakmasın da adam milyon dolar kazanıyo, bi ordu Türk erkeği hava alanına gidiyo ı love you diye inliyolar adama. Adamın bi tarafına taktığı yok bi selam verden ortadan kayboluyo. Yok efendim sonra bu gs taraftarına yapılmazmış. Adam baştan belli etti havasının kaç bucak olduğunu. Nereye geldiğinin kimin ne dediğinin adam iiçin önemi yok. Paramı alırım, gözlerimi kaparım, vazifemi yaparım modunda. Sevsinler.

0|0
    0|1
  • karısı çogzel

1|2
    0|0
  • İyi diye düşünüyorum oynamadan bilemeyiz kadrodışında bir adam geldi dediği gibi başarıya aç ama şöyle bir durumda var hep met ettiiğimiz milyon dolar trilyonlar verdiğimiz adamlarda hiçbirsey olmuyor rierra gibi alışma durumu olursa işimiz iş

0|1
    0|1
  • HARİKA :D Bomda bir transfer oldu kesinlikle :)

0|0
    0|1
  • Fatih hocamız olur dediyse vardır bir bildiği. :D

1|1
    0|3
  • Çok yakışıklı olduğunu göz ardı edemiycem...

0|1
    1|1
  • futbolsever olarak tebrik ediyorum Sneijder sevdigim oyunculardan biri zate

Ayrica gsli degilim kiskanmadimda cunki takimlara karsi Kin nefret kiskanclik beslemem

0|0
    0|0
  • Güzel hatta süper ama abartmayın be

0|0
    0|1
  • Fenere koyacak bir transfer oalrak görüyorum , bazıalrına ters etki yaapbilri :)

2|4
    2|4

Erkekler Ne Diyor 31

• bir fenerbahçe li olarak yazacağım. 20 küsür yaşındayım ancak şu güne kadar gassaray ın yaptığı hiçbir transferden gocunmadım, kıskanmadım ama sneijder süper bir transfer oldu umarım yani bundan sonra ki tek temennim türk futbolu adına yararlı olmasıdır. belki bir nebze türk futbolunun reklam değeri yükselmiştir. oyunculuğuna gelirsek harika bir orta saha müthiş bir yetenek. galatasaray a çok şey katacağını düşünüyorum. birden fazla özelliği olan bir oyuncu. gol atar, asist yapar, duran top kullanır, bileğine çok hakim ve aşırı özgüvenli bir oyuncu, oyunu çok iyi açar.. ya ne bileyim. hem hızlı hem şutör. nasıl daha iyi anlatabilirim bilmiyorum ama süper bir transfer

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim, gelmesin isterdim, kıskanıyorum da :D dün o attıı inanılmaz golleri de gördüm, anlık moralim de bozuldu, üşüyoruz belhanda, neredesin? :D ne diyim hayırlı olsun, tebrikler elinizde patlayacaını sanmıyorum aksine TR liginde bence şov yapacak.

0|1
    0|1
  • Kimileri aldığı paranın ne kadar yüksek oldugundan bahsetsede Real Madrid-Inter gibi kulüplerde bundan cok daha fazlasını kazanan bir futbolcuydu bırakında Türk klüpleride elini taşının altına koyup böyle transferlere cesaret edebilsin.Bir galatasaray'lı olarak bu transferin uzamasından endişeliydim sonuçta geldi ve orta saha problemini %99 olarak çözülmüş görüyorum.Darısı sol bek ve stoper bölgelerine

0|1
    0|1
  • Valla kariyeri ortada süper bir transfer böyle kariyerli bi oyuncuyu bu yaşta Türkiye'ye getirmek kolay bir iş değil.Transfere gelince umarım takıma kısa sürede adapte olur büyük ihtimalle tek forvet oyniycaz bence şuanlık bu transferle ilgili tek sorun alacağı para.Diğer oyuncular açısından problem olabilir ama iyi oynarsa herkes aldığın para helal olsun sana diyecektir.Umarım başarılı olur.Olacağına eminim.Bekleyin Avrupa Fatihi geri geliyor... :)

1|0
    0|0
  • Fatih hoca istediyse bir bildiği vardır kafasında kurmuştur şimdi her şeyi Sneıjder fırtına gibi esecek gibime geliyor. Çok çabuk bir oyuncu felaket paslar atıcak şutlar atıcak onu izlemek büyük zevk olucak. Ama uzun bir süredir ilk 11 de oynamıyor muş ısınması biraz zaman alıcak inş çabuk ısınırda sıkıntı yaşamaz diye umalım..

0|0
    0|1
  • iyi trasfer hoş transfer Galatasarylıyım ama ikinci hagi olmayacağı kanetimdeyim bizler galiba gözümüzde fazla büyütüyoruz umarım ben yanılırım hagi gibi başarılı olursa hem galasaray kazanır hemde türk futbolu şimdiden bütün galatasaraylılara hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Çok uğraştık ve sonunda geldi Hagiden sonra gelmiş en iyi futbolcu olucak Galatasarayda umarım kendini bozmaz Türkiyede :)

0|2
    0|1
  • çok iyi ve yerinde transfer. galatasaray a çok faydalı olacaktır. galatasaray dünya klübüdür. dünya klübüne dünya yıldızları şarttır. darısı messi ve ronaldoyun galatasaraya gelmesinin başına. gerçekleri tarih yazara tarihi de galatasaray. hedef şampiyonlar ligi şampiyonluğu.

0|1
    0|1
  • galatasaray çok tehlikeli bi' transfer yaptı..

nedeni ise bu adam mevkii'sinin en iyilerinden türkiye'de oynarmı oynamaz mı burası muamma ama umarım aldığı paranın hakkını verir..

not = Fenerbahçe'liyim..

1|1
    0|2
    • umarim Hagi gibi olur

• Türkiye' de efsane olmak açısından, Hagi ile Alex bal gibi de kıyaslanabilir ;D

• Allah vergisi yetenekte Alex Sneijder'den daha üstün. ama toplam kariyerine bakarsak Sneijder Alex'ten daha büyük bi futbolcudur, çünkü bu adam şampiyonlar ligini kazandı. o sene uefa tarafından en iyi orta saha seçildi. Dünya kupasını finalde kaybetti. ama şu var Alex Türkiye kariyeri açısından bakıldığında Fenerbahçeye çok katkı yaptı. Sneijder benzer katkılar yapamazsa Türkiye kariyeri olarak Alex'i geçemez. ama bütün kariyerlerini karşılaştırdığımızda Sneijder her zaman Alex'ten başarılıdır.

• bizim basınımız pireyi deve yapmayı sever. evet başka takımlarda iyi ama bizim ligimizde ellerinde patlayacakmış gibi geliyor bana inşallah yanılırım

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım...Ama verilen para ve ilgi fazla..Kaldıramayabilir..Çok Yetenekli ama yarardan çok zarar verme ihtimali de var.Umarım Türk futboluna hayır getirir

0|0
    0|0
  • riskli. sakatlıktan çıkıp geldi adam

0|2
    0|2
  • YAZIKLAR OLSUN BU TÜRK KÜLÜPLERİNEKİ BU PARALARI HAK ETMEYEN FUTBOLCULARA YEDİRİYORLAR BİZDEN ADAM OLMAZ...

0|2
    0|1
  • new hagi =) adam king camiamıza hayırlı olsun

0|2
    0|1
  • bir Fenerbahçeli olarak geldiğine çok sevindim.Hem Galatasaraya hemde Türk futboluna çok büyük katkısı olucak diye düşünüyorum

0|1
    0|1
  • bence güzel bi transfer oldu. gsyi tebrik etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Krasic gibi olmaz inşallah :) Bu arada sneijder transferıyle fenerbahçe sataşanlarada anlam veremıyorum :)

0|1
    0|1
  • sıra robbende :D arjen robben :D sneijde değeri bakımından en değerli futolcu türkiyeye gelen 27 milyon euro değeri var :

0|1
    0|1
  • Hayırlı olsun umarım para çöpe gitmez.

0|0
    0|1
  • Mükemmel bir oyuncu haliyle takım onunla beraber büyük sükse yapacaktır

1|1
    0|1
  • iyi transfer de ..

tek endişem sistemin değişmesi..yani çift forvet + sneider çok zor..

0|2
    0|1
  • VALLA GALATASARAY 10 NUMRA ARIYORDU İNŞALLAH İŞ YAPAR.

0|1
    0|1
  • Cok iyi transfer insallah takima uyum saglar

0|0
    0|0
  • fenerliler kafayı yedi işte o bile yeter

0|0
    0|1
  • Tartışmaya gerek yok. Roberto Carlos'tan sonra ismi bilinen en kariyerlisi. 10 numara 5 yıldız..

0|0
    0|0
  • Mükemmel (Y)

0|0
    0|0
  • melo gitsin sevmiyorum onu Sneijder daha cana yakın ;)

0|0
    0|0
  • oynasın görelim bakalımmm :D

0|0
    0|0
  • Bence gsde selçuk gibi bir adam varken gereksiz.

0|0
    0|0
  • Ellerinde patlayınca görücem manyak transferi :D adam 5aydır sahaya cıkmıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...