Diyet yapan birisi için: 1.5 tabak çorba, karpuz, salata nasıl?

2 tabağa yakın çorba içtim , salata yedim ve karpuz yedim. Diyete uygun hazırlanmış değillerdi yani az tuzlu vs değildi. Nasıl menü sizce

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• fazla yemişsin, çorba bir kase olmalı yanında yazğsız ve tuzsuz salata ayrıca bir kase yoğut ve 1 dilim kepek ekmeği yemelisin karpuz ve meyve yasak

0|0
    0|0
    • Ekmek tüketmiyorum. Tüm bunları yedim ama aksam az yicem. Eskisine göre yemem de baya fark var eskiden olsa ekmek de tüketirdin yanında kola içerdim, çijolata filan yerdim. Simdi abır cuburu kesicem. Çok su içicem ve az yicem. Öyle yasak filan koymak istemiyorum abur xubur haric

Erkekler Ne Diyor 2

• normal menü

0|0
    0|0
  • Sağlıksız protein yok ayrıca karpuz şekerlidir.

0|0
    0|0
    • Size kalsa meyve de yemicez zaten. Hem her öğün protein mi yiyecegiz? Corba içip salata karpuz yedim bu simdi cok mu saglıksız yani. Diyet yapmadan önce daha saglıksızdı

• Tamam bende program hazırlıyım

• ee hesap aktif değil diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet falan anlamam da zayıflamak istiyorsan maddi durumun da musaitse diş teli taktır derim hem dişlerin düzeliyor hem zayıflıyosun ilk iki gun hicsey yiyemedim bir hafta sadece corba icebildim agrıdan 2 kilo verdim haftada 😢 tam eziyet sjjdjf

1|0
    0|0
  • Uygun

1|0
    0|0
  • İp atla ip her gun gunde 100 kere sonra artir 150 yap sonra 200

1|0
    0|0
    • Çalışıyorum sabahtan aksama müsait değilim

• Hic mi eve gitmiyorsun

• Gidiyorıum da gecenin bir saati apartmanlı evde atlayamam ki bir de odam küçük uygun drgil

Yükleniyor...