Avatarına seksi, erotik vs. başka insanın fotoğrafı yükleyenler neyin kafasındadır?

Oradan buradan seksi, erotik, iç gıdıklayan başka insanların fotoğraflarını avatar yapanların %1'i gerçekten böyle olsa durum çok farklı olurdu değil mi çok saygılı ve sevgili KS insanları? Peki bu insanların neyin kafasındadır? 1. Soru bu..

Hakikaten gerçek hayatta da böyle takıldığınız için mi, yoksa bir çeşit ''o yunan tanrısı heykeli vücuda veya erotik kuşam zevkine'' sahip olamama arzusunu yerine getiren masturbasyon güdüsü mü anlamadım. Evet evet siz o avatarları seçenler bu iki durumdan hangisi? 2. Soru da size.

Not:

İki erotik, seksi ve masturbasyon lafı gördünüz diye küfür etmeyin, abazalık etmeyin, insanlıktan çıkmayın. Bu not KS'nin %90'nı oluşturan çok saygı değer ve sevgili üyeler için yazılmamıştır. Olsa olsa %10'luk bölüm için yazılmıştır. Gizlilere bugün sempatim var kapatmıyorum gizliyi pişman etmeyin adamı.

• 1. Soruya Yanıt: Doğuştan gelen özel bir kafa, ulaşamaz herkes.
    15% (2)25% (1)18% (3)Oy Ver
  • 1. Soruya Yanıt: Kafa mı? Kafa ne arar la bunlarda.
    46% (6)0% (0)35% (6)Oy Ver
  • 2. Soruya Yanıt: Çok acımasız ve gerçekçisin gidip düşeneceğim :(
    8% (1)25% (1)12% (2)Oy Ver
  • 2. Soruya Yanıt: Evet gerçekte de böyleyim. (Bunu işaretleyen o kedi canlı hanım arkadaşlar görüşelim)
    31% (4)50% (2)35% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• baskasinin erotik seksi fotografini koyanlar genelde kadin kiligina girmis erkekler. zaten cok belli oluyor. o kadar seksi foto yuz acik koyulmaz yani. teshirin de bir siniri var. hepimizin sosyal hayati var bidi vidi.

ha dersenki bu kiyafetle sokaga cikiyor musun? gogus dekoltesi daha kapalisiyla cikiyorum. lafla tacizi gormezden gelsem de, elle taciz olsa olay cikaririmki su ana kadar hic basima gelmedi.

bir yunan heykeli degilim :)). hicbir zaman da boyle bir sey soylemedim. guzel bulup koyuyorum hepsi bu. elini guzel bulup koyanlar gibi.

ama su var. profilimde de yazdigim gibi agzindan allah, peygamber dusurmeyen uyeler orasi burasi acik resimler falan koyuyor. ona da bir tarafimla guluyorum.

gecen sikayet ettjm. ama yani esegin bir tarafina su kacirmakti o resim. yasak degil dediler. iyi madem ben de koyayim dedim. foto olmazmis. peh. o olur da bu olmaz. koyacak miyim? banane arkadas keyfim isterse koyarim.

2|2
    4|2
    • Şimdi sevgili Venüs, sen ayrısın sen bir ayrıl lütfen. Sen sen yani ne bileyim.. Vücudun böyle güzel olması tamam o doğuştan gelen, belki biraz da spor ve bakımla devam ettirilen bir şey ama o vücudu şahken şahbaz haline getiren giyim sanatı başka bir olay. Seni delice alkışlıyorum, sıkıcı ve gergin dünyada güzelliğini paylaştığın için teşekkür ediyorum. Fecisiniz efendim, saygılar.

• :))) şişrmeyin şu kızı :P

Kızlar Ne Diyor 14

• özgüven yoksunudur bu kişiler bir de üstüne milleti begenmemelri yokmu o da işin taraji komik yönü

1|2
    0|1
    • Onları çok pis dövesim geliyor ama neyse ki kibar ve medeni bir insan olmayı tercih ediyorum. :)

• bence amaçsız koyuyolar onları koyanlar he ama karşıdan bakanı etkiliyo bence

0|1
    0|2
    • Amaçsız eylem yoktur demiş bir bilen. Vardır ille bir amaç.

• Bir de MissVenüs var ki, eğer o resim gerçekten kendisi ise ki öyle olduğunu söylüyorsa yapacak bir şey yok, o başka insanların resmini avatara koyanlar çarpılsın Venüs tarafından emi! :D

• yorumsuz :)))

• ben o yum (inanırsanız) demek için heralde:D

0|1
    0|1
    • Manken, p.rno yıldızı ve oyuncuların avatarlarını kullanmasalar belki yenilebilirliği olur.

• hiç ilgimi çekmiyor tespit yapacak kadar önemli bir yer tutmuyor hayatımda boş işler

0|0
    0|1
    • Her yer dolu.. :(

• evet öyle yaptım her şeyi bu kadar umursama zaman benim

• Oysa ki en başta bana kızman için hiçbir neden yoktu.. :(((

• bende bu herkesin keyfinin kahyasına maydonoz olanlar neyin kafasını yaşıyor..onu merak ediyorum...sanane kardeşim kimin ne resmi koyduğundan..önce kendi bahçe önünü süpür...

0|1
    0|3
    • Bir Megan Fox değilsin, olamayacaksın.. Tepkin aslında bana değil buna.. :((((

• tırnağım olamazki..o bana benzemek istesin..ondan güzelim.

• Keşke herkes kendi resmini koysa fakat insanlar beğendikleri karşı cinsi ısrarla rahatsız etmese

0|1
    0|1
  • Evet gercekte de boyleyim.

0|2
    1|1
    • Ha şöyle. Herkes bir agresif herkes bir gergin. Nedir ki? Tabi herkes gerçekte öyle değil o yüzden sanırım. Aynadakiyle avatardaki benzeşmeyince arıza veriyorlar.. :((

• çok cesursun ++

• Hiç gerek duymadım... Bir ara filmi çok sevdiğim için Anakin Skywalker idi avatarım... Çok uzun yıllar kullandım... Hatta karakalem ile çizdim onu da kullandım...

Belki seviyordur kişi... İdeali odur... O zihniyeti bilemezsiniz...

0|0
    0|1
  • Tamam.

0|0
    0|1
  • isteyen istediğini koyar kafaları da beni bağlamaz

0|1
    0|1
  • Hiç biriniz bir Frida Kahlo değilsiniz!

Şimdi buradan uzaklaşın.

2|0
    4|3
  • lütfen resmime bakınca tahrik olmayın !

0|0
    0|1
  • Dikkat çekmek sonra ekledıler mesaj cektıler dıye bıdı bıdı yapıp ego tatmını ıcın

0|1
    0|0
  • Sen neyin kafasındasın ?Kendi fotomu koydum erkekler elde edemediği kızlar kısknaçlıklarından çirkefleştiği için kaldırmak zorunda kaldım.gözüme hoş geldiği için bahsettiğin türde bi avatar kullanıyorum

0|0
    1|1
    • Senin dediğin başka. Ben yalandan koyanları soruyorum. Sen kendi fotoğraflarını koymuşsun ona lafım yok, olmaz, olamaz da. Beni de kimseyi de ilgilendirmez kişinin kendisine ait yayımları.

• algında sorun mu var kaldırdım kendi fotomu dediğin gibi bir foto var bendede şuan.neden koymayalım .sen niye onu koydun.hoşgörüsüz insan neyin kafası oluyormuş avatarıma koyduğumdan bile hesaba çekiliyorum bambaşka insanlarsınız vallahi

• Mahkemeye de verecek misin? Gelsem dövecek misin? Şiddet yanlısı mısın nesin? :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkes kendi resmini koysun profiline

Hatta siteye TC numarası ile giriş zorunlu olsun

Hatta kimin nereden bağlandığı

Profilinde görünsün

Aynı anda iki hesap kullananları

Tespit etsinler ip numarasından

Mahkemeye versinler

En güzel çözüm

Süper olur

Bu şartlarda kaç üye kalır sitede

Çok merak ediyorum

Allah'ım sen büyüksün

Ne olur böyle bir şey olsun

0|1
    0|2
    • dostum bir de güncelleme yapsan soruna :)

moderatörler de kendi resimlerini koysun profiline

Görelim bakalım kim bu arkadaşlar :))

• Bazı koyanlar vardı zamanında. Değiştirmişler sonradan. Yahu kimse kendisini koymasa da olur benim sorduğum biraz başka bir olay. :)

• bir de başka bir erkeğin çıplak resmini kendi avatarı olarak kullanan erkekler var ki, eşcinseller galiba.

2|1
    0|1
    • Ben bunu neden eklemedim ki ankete? Evet bak lez ve gay yaklaşımlara girmedim. Yadırgamam o ayrı konu da, hakikaten soruya farklı bir cevap getirdin.

• 1.soruya yanıt: Duygusal ve cinsel dürtülerini doyurmaya özlem, hasret, sıla, hadise

2.soruya yanıt: Ultraviyole cihazı öyle seksi ki her mutasyon sonrası lab'da sevişenler gördüm (insanlıktan çıktım mı?)

0|1
    2|3
  • ahlaktan yoksun serbest aile çocuğu işte

1|1
    0|3
  • Beğendiğim resimleri yüklüyorum, bi problem mi var? :)

0|2
    0|1
  • Ben avatarıma kendi fotoğrafım dışında asla başka şey koymadım.Ama koyanlarıda asla yadırgamam.İnsanlar baktığında onlara hoş gelecek güzel bir resmin ne zararı olabilir ki?Aksine hoşuma gider.Kimse burda kendini deşifre etmek zorunda değil.Kimi insan kendi fotoğrafını koyar,kimiside hoş bir resim koyar,buna saygı duymak gerekir.Sizede tavsiyem,saygı duyun insanlara

1|3
    0|2
Yükleniyor...