Galatasaray Bugün Atletico Madride Haddini Bildirecek var mı Aksini İddia Eden?

Neymiş Atletico Galatasarayı yenermiş pehhh. Biz İspanyanın kralı Real Madridin elinden kupa almış takımız.3 sene once Reale Arenada haddini bildirdik. O siyah gömlekli Simeone Arenaya gelip Sneijderin fuzelerini izleyecek işte o kadar
Kimse Gs kötü oynuyor Mersini yenemiyor diye vıdı vıdı yapmasın Galatasaray Avrupada başka oynar

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• geçen yıl 6 maçın 4 ünde 4 yiyen takımdan bahsediyoruz :D neyse Türkiyede futbol yoktur. başarı yoktur. hala Türkiye deki futbol takımlarını bir halt sanan kendini kandıran taraftarlar vardır. inan bir realli bunu duysa seninle iyi taşşşak geçer...

1|2
    0|1
    • Geçen seneki basarisizliklari söylüyorsunda neden ondan onceki sene bu takimin Real ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktığını söyleyemiyorsun?
      Dunyada Madridde olmayan kupa bile bizde var haddini bil

• Senin daha hangi takimli oldugun bile bil Türk düşmanı hain

• Türk düşmanı onca işe yaramaz yabancıya para yedirip sizin sesi bir tarafına kaçan ezik taraftarlardır. bu memleketin paralarını onca işe yaramaz teknik direktör, oyuncuya yedir sonra burada millete iftira at. Asıl Türk düşmanı hain olan sizlersiniz. Ezikler. Türkçe konuşmaktan, cümle kurmaktan aciz bana laf atıyor. Bu paraları boş transferlere harcayan ve onlardan hesap soramayan milyonlarca taraftardır hain.

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlı olarak Türk takımının yanındayız Galatasaray alıcak.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 tane yer gs

1|1
    0|3
    • Senin rutben neki bu kelimeyi soyluyorsun haddini bil

Erkekler Ne Diyor 7

• Ay yıldızı temsil edenin kazanmasından yanayiz ama senin kafandan istiyorum :) hiç mi takımının durumunu kabullenemedin

1|0
    0|0
  • Ben. Galatasaray 3 yer.

1|1
    0|3
  • İns gizlicim :)

0|0
    0|0
  • Bilader bizde Gs nin yenmesini ülke açısından istiyoruz ama düşük gözüküyor bugünkü maç kalbim Gs den yana mantık olarak Atletico alır maçı o zamanlar drogba falan vardı bugün buraktan başka forvet yok melo yok kanatlar sıkıntı vs. umarım yenilmez

0|0
    0|0
  • 4-1 alırız ^^

0|1
    1|1
  • Ben de Galatasaraylıyım ama sonuç ne olursa şaşırmam takım çok dengesiz ilerliyor.

0|0
    0|0
  • Gonul istiyor. Ama kadro cok kisitli

0|0
    0|0
Yükleniyor...