Sevgilimle dün kesin bir kararla ayrıldık..

Bakabilirmisiniz..lütfenn

sevgilimle dün kesin bir kararla ayrıldık..açıkçası ben kötü oldum.onu dahada sinir ettim..ama o da bni aynı şekilde.bugün doğum günümdü.sabah erkenden mesaj atmış doğum günün kutlu olsun die..sizce bu bir ilk adım olabilr mi..bir erkek kötü ayrıldığı kızın doğum gününü kutlar mı uzerinden 24 saat geçmemesine rağmen..lütfen bana yardım edin..neden atmış oalblr

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ikinizde birbirinize biraz zaman verin. nedenini araman cok duygusalca. bir sey çıkmaz.

0|0
    0|0
    • ama bugün onun yanımda olmasını çok isterdim. :/

Erkekler Ne Diyor 8

• demekki yaptıgınız cocukluk farkına varmıs sevgini ortaya koybak ne kadar gercek devam etmek istiyorsan özür dile sadece hatalıyken özür dilenmez ve daha anlayıslı olmaya calısın senı kırmıs olabılır ama onda bıtmıssınkı dogum gununu hatırlayıp mesaj atmıs...

0|0
    0|0
    • nasıl yani onada bitmişim derken? bu bir normal mesaj mı yani

• pardon bitmemişsinki aramızda bir me nin lafımı olur he he he

• :))) ne yapayım pekii..bugün sadece onu yanımda olsun isterdim.

• bir adam kızın kalbi kırılmasın veya incinmsn diye en azında doğum gününe kadar ayrılmaz o günü beraber ve mutlu geçirirler ki öyle ayrılırlar kusura bakma ama doğm gününden bir gün önce ayrıldıysanz ve adam bunu kabul ettyse o cümlenin başındaki adam kelimesi için özür dilerim

0|0
    0|0
  • yanı dün ayrılmıssınız normaldır bence. Sonuçta ne olursa olsun hala bir değer veriyordur. Bende atarım yanı sonuçöta değer verdiğim bir insandi oda sana değer veriyorsa atmıştır bence.

0|0
    0|0
  • bnce fazla havalanma biz erkekler centilmenlik gereği eski sevgililerimizin bayramını bile kutluoz !

0|0
    0|0
  • teşekkür mesajı at. zaten niyeti özür dilemekse geri döner. sen de eğer affedebileceksen bir şans daha verirsin.

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Benim farklı bir yaklaşımım olacak.Neden bu tür soru soranlar nicklerini hep gizliye alırlar?

0|0
    0|0
  • senin olmak istiyorum tüm bedenimle dee

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence senden ayrildigina pisman olmus. Ilk adimi atmis sende ikinci adimi at :)

0|0
    0|0
    • ne yapabilirim mesela.

• sende mesaj at. Dogum günümü unutmamisin tsk ederim, nasilsin gibi bisey yaz sonra cevap bekle

• zaten unutmazdı ki geçen hafta konuşmuştuk doğum günümü..

Yükleniyor...