Erkek arkadaşınızın bir kadını övmesi sizi değişikliğe götürür mü ?

Kızlar erkek arkadaşınız sizin yanınızda bir kadını fizik güzellik yönünden övse onun gibi olmaya daha da bakımlı olmaya çalışır mısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayir hic umursamam, beni boyle begenip beraberse kabul etmis fizigimi tipimi. sonradan baska kadinlarin fizigini ovme kendisinin eksikligi. demek neyi begendine karar veremiyor. boyle erkekleri hic sevmem. beraber oldun bayani sectiysen onunla berabersen onu eksigi ile artisiyla kabul etmissindir. empati yapsin ben ona dersem su erkegin fizigi tipi super desem o nasil hisseder kendini. ellestirirken once kendini digerinin yerine koy tepkisi hissi nolur diye ondan sonra sacma sapan konus. cok begendiyse gidip onunla olur. ben kimse icin degismem neysem oyum boyle kabul edilirim.

Kızlar Ne Diyor 14

• çok sinirlenirim

• kesinlkle bende o soledklerinin eksik oldugunu dusunurum ve yapılabilir biseyse hemen yaparım ama kıskandıgımı belli ederek degil ve aynısı olarak degil

• Onunla beni kiyaslarsa yakarim! :D Ama sevgilimle guzel kadinlar hakkinda konusabilirim aa su hatuna bak nasi guzel filan seklinde.Bu kadar kiskanc olmaya gerek yok

• benim için değil de onun için büyük değişiklik olur.gözlerini oyarım :D

• tokat geliyor ...

• kimi övüyor?neden övüyor?

• Övmeyi dövme anladım ya :DNeyse övdiği kişiye ve kullandığı kelimelere bağlı.

• " Bebeğim aklın gitmiş ayarlıyım istersen " derim ...

• bazan fabrika ayarı kaça biliyor haklısın

• Ulaşabileceği bi kadını övüyorsa rneğin arkadaşı veya benim arkadaşlarımdan birini sinir olurum kavga sebebi. Ama onun dışında beğendiği bir ünlünün bir özelliğinden bahsediyorsa kulak ardı yapmam güzel olan ysnlarını kendime örnek alırım

• Hayır ama o kadını sevgilimin etrafından itinayla uzaklaştırırım.

• :)Valla bana ters tepki yapar..madem okadar begendin onunla devam et derim..

• kız gerçekten boya küpüyse yapmam uğraşmam ama normal makyaj normal bakım varsa yaparım

• Öyle birşey yapsın bana var ya, dünyayı dar ederim ona :))

• Umursamam .

Erkekler Ne Diyor 4

• tersi durumda normal karşılarım

• usta çok degişiyorlar, ilk önce göz bebekleri büyüyo sonra dişleri biraz daha büyüyo, son olarak tırnaklar çekildikleri yuvadan çıkmaya başlıyo, durumu toparlarsan sakinleşiyolar, eger farkına varmaz iş işten geçtiyse vay o erkegin haline :))

• Cevapları okudum. Kesinlikle içte tutulması gereken bir hareket olduğuna bende karar verdim. Beğen ama içinde kalsın :)

• anlaşıldı bu 10 kusurlu hareketten biri. cevaplara bir göz attım da :)

Yükleniyor...