Her ilişkideki malum kızlar

Sevgilimin üniversiteden bi arkadaşı var gerçi konuşmadıklarını söylüyo bende uzakta olduğum için inanmak zorundayım elimdende bişey gelmiyo normalde nasıl davranı ne yapıyo bilmiyorum ama sanalda gayet samimi şekide sınavı sormalar konuyu uzatma çabaları ben sildikçe tekrar ekliyo falan artık en sonunda kabul ettirdim derdi neymiş diye ama hiç bişey yapmadı sevgilimde kızın herkese böyle davrandığını söyledi konu kapansa bile hala sinirimi bozuyo bu mesele sonuçta aynı sınıfta benim bilmediklerim var mı gibi şeyler düşünüyorum kızın ne düşündüğünü naptığını çok merak ediyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Canim ayni seyler benimde basima geldi. Ama sen böyle yapmaya devam edersen sevgilin elinden kayar gider. Sen onun üzerine düstükce o kendinin vazgecilmez oldugunu düsüncek ve istedigini yapcak nasil olsa bu kiz benden ayrilamaz diye. Dediklerimi yap görceksin nasil pesinden koscak. Ona asla karisma birak diledigini yapsin hatta sende yap. Seni seviyosa zaten kac kizla konusursa konussun bisey olmaz sevmiyosa zaten bigün gidecektir onu bu sekilde elinde tutamazsin. Üzerine fazla düsme birak o arasin o yazsin pesinden kossun. Iste ozaman nasil kiymete bineceksin bak gör :) Kendisi kesecek kizlarla konusmayi. Dedigim gibi böyle devam edersen senden soguyacaktir zamanla ve uzaklasir. Yasak olan seyler herzaman kiymetli olur sende ona yasak koyma hic biseyde birak ne isterse yapsin sonra karli olan sen olacaksin :) ben denedim ve gördüm :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç gerek yok kendini cok yoruyorsun. seviyorsa seni şüphelerin ilişkinin bitmesine neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Hata 1 : Face adreslerinin şifrelerini vermek.

Hata 2 : sürekli arkadaşlarını şüphe için yada kıskançlıktan silmek.

Hata 3 : onun sevgisinden emin olmadığın halde devam etmek ( seviyorsa kıskançlığın boşa)

0|0
    0|0
    • Silme olayı öyle olmadı uzatmamak için yazmadım face şifresini bilmiyorum zaten artık bunun kötü yanı ne ki

• Şudur örneğin sana dadanan bir sapık var erkek arkadaşında şifre var kıskançlık insanları kör eden bir duygudur. ona denk geldiğinde belki sevdiğin adamı yada kadını dinlemeyeceksin bile ve dönüşü olmaz bir güven sorunu baş gösterecek. şuan olduğu gibi güvensizlik ilişkilerin kanseridir yavaş yavaş büyür ve öldürür..

• sınıf arkadaşı takma bu kadar kafaya, konuşacaklar tabiki sınavdan falan.

0|0
    0|0
  • Hiç üsteleme.Ko gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen çok haklısın bu kız şer odağı bariz belli. Herkese böyle advranıyormuş-külliyen yalan. Herkese böyle yapışkan davranıyordur kesin ama masum bir arkadaşça değil de hani barda her önüne gelene sarkan yapışkan herifler olur ya-çaresiz abaza-onlardan birisi bu kız da

0|0
    0|0
    • Evet sevgilimde nasıl bi kız olduğunu bildiği için takmamamı istiyo

• kızlar facebooku fazla kafanıza takmamalısınız. Kendinizi de boşuna üzmeyin hem. Erkekler gerçek hayatta davranmadığı kadar rahat davranıyor sanalda. ama biz kızlar öyle değiliz, kendi mantığımızla düşününce kafaya çok takıyoruz. o kız da ne düşünürse düşünsün, o senin erkek arkadaşın ve senin yanında ;)

0|0
    0|0
    • Ya normalde takmam bende facebooku falan ama insan yanında olamayınca sanalda böyleyse normalde nasıldır diye sorular sorular işte

• normalde yanından geçmeyecekleri adama sanalda çok rahat davranabiliyor insanlar. kıskandığını çok belli etmemelisin yine de

• Elimde olmuyo malesef sevdikçe kıskanıyosun buda bi şekilde belli oluyo

Yükleniyor...