GALATASARAY-Atletico Madrid skor tahminlerinizi alabilir miyim?

Ben bu akşam 1-1 berabere biter diye düşünüyorum. İnşaallah düsüncem yanlış çıkar kazanırız. Bu maç ülke puanı için önemli

NOT : Boş konuşacaklar sabrımı zorlamasın şimdiden söyleyeyim lütfen yorum yapmasın.
GALATASARAY-Atletico Madrid skor tahminlerinizi alabilir miyim ?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray'da Aurelien Chedjou ile Hamit Altıntop oynamayacak. Atletico Madrid ise Arda Turan ve Filipe Luis'ini kaybetti. Bence de beraberlikle sonuçlanacak. Ki inşallah Galatasaray alır. Bir fenerbahçeli olarak türk takımının kazanmasını istiyorum tabiki :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 2-1 alir diyorum ben bir Fenerbahceli olarak :)

1|1
    0|0
    • Eyvallah :) Buyuk bir ihtimalle hem Sampiyonlar Ligi'nin acilis maci olmasindan dolayi, hem de ligdeki kotu gidise son vermek icin GS baskili oynayacaktir. Gollerden birini de Podolski atar diyorum ben :D

• Fena yanildik galiba, Galatasaray cok kotu.

• Belliydi abi ya :) sag bek yok orta saha yok kanat yok forvet yok :) yapacak bir sey yok :D hakediyor ama yonetimde hamza hamzaogluda bunlari

Kızlar Ne Diyor 3

• Boş konuşacaklar, size gerçekleri söyleyenler olucak sanırım. Maçı Madrid alır, bu kesin. 3-1 veya 2-0 biter maç. Şimdiden geçmiş olsun.

1|2
    1|1
  • Kazansak bile 1 farkla filan olur heralde 😖

0|1
    0|0
  • bence 1-0 GALATASARAY alır inşallah :) :) :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Atletico: 3 - GS: 1

Kesin sonuç 😄

1|1
    0|1
  • Yabancı oldukları için bir Fenerbahçeli olarak gs'nin kazanmasını istiyorum..

Skor da 2-2 ya da 2-1 olur..

0|1
    0|1
  • Büyük ihtimal iki tarafta asılcak ve iki tarafta savunma ağırlıklı bir takım aslında. Fazla gol olcağını sanmıyorum 1-1 ideal skor olabilir. İddaa'cılar 1-1 skor tahmini yapabilirler. Bol şanslar.

0|1
    0|0
  • Bu maçı kazanmak isterim bir galatasaraylı olarak. Ancak görünen köy kılavuz istemez. Galatasaray kötü oynuyor. Gol atamayız, 5 yemezsek başarıdır.

0|0
    0|1
  • Boş konuşanın başında geliyorsun... Bu maç 4-6 biter.. Gs bugün puan alamaz...

0|2
    0|1
  • Ay yıldızı temsil edenin yanındayiz ama su gercegi değiştirmez Madrid rahat yener

0|0
    0|0
  • Temsilcimize başarılarrr :D

1-0

0|1
    0|1
  • 0 dan 2 olur
    Handikap 2 olmaz umarım
    1.5 üst oynanır

0|0
    0|0
  • 0-2 :/