Galatasarayiz bugun cikis yapabilirmi sizce yani sansizligimizi artik kirmamiz lazim?

Galatasarayiz bugun cikis yapabilirmi sizce yani sansizligimizi artik kirmamiz lazim?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sanssizlik degil ki yeteneksizlik. Gol atacak futbolcumuz yok. Orta saha desen elini kolunu sallayarak geciliyor. Butun is Muslera'ma dusuyor. O da elinden geleni yapiyor ama napsin tek basina.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gs anca sahaya çıkış yapar

0|3
    0|0
    • İlk önce espiri yapmayı ogren

• Espiri gayrtte yerindeydi işine gelmediği için çekemiyirsun sadece geçen sene nasıl şampiyon oldunuz kimse anlamadi gram hk etmediniz bu senede geçen sene gibi berbat oynuyirsunuz avruoaya bari gidebilseniz
      @boreklipeynir ne mutlu bana

• Sizin nasil oldugunuza lafım yok belli zaten uefa bile sizi men etti şikeciler boşuna kendiniz yirtmayin 😉

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• galtasaray çıkış maçını anca 2. ligten bir takımla yapar
    kadro yetersiz

1|2
    0|0
  • Bu yönetim kadroyla biraz gerçekçi olmak lazım. Güçler arası büyük fark var

0|1
    0|0
  • beraberlik bile büyük mucize olur bence..

0|2
    0|0
    • Sezon başından beri yapılan transfer hataları var
      Ayrıca hocanın kadro secimleri oldukca yanlış
      o yüzden bu sene Galatasaraydan umudum yok

• şanssızlık yokki ortada. kötü yönetim ve kalitesiz futbolcular var. şanssızlık fenerbahçede okadar iyi futbolcu var top kaleye zar zor giriyo. gsliyim bu arada.

1|0
    0|0
    • İyi de önemli olan iyi futbolcu değil innmak tabiki yönetim kalitesiz

• abicim ne inanması ya iyi kadron olur iyi çalışırsın iyi taktik yaparsın bunların üstüne inanırsan başarı gelir hiçbişe yokken inanarak olsaydı ben ronaldonun yerinde olurdum

• Malesef çok düşük bir ihtimal Atletico alır

0|0
    0|0
  • Selçuk yikanmasi lazim , son maçtan sonra çunup olmuş olabilir arkasindan iyi yemişti

0|0
    0|0
  • Şansızlıkmı bu kadar kötü oyunla bir b*k olmaz bizden kusura bakma
    bügün 3-4 tane yeriz
    tıpkı 2011 deki gibi 8. olursak dua edelim

sonumuz kötü iyi bir yönetim gelmesse ileriki dönemlerde'de sıkıntı yaşayacagız

0|1
    0|0
    • Yönetim batirdi bizi zaten

• Fener s*ker lii bu sene uefa'daDA baya başarı yakalar * böyle yönetim olurmu

Yükleniyor...